Hogwarts Legacy – Návod – Kompletní průvodce

V otevřeném světě Hogwarts Legacy osedláš klofana.
Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Zde najdete komepletní návod a průvodce hrou Hogwarts Legacy s úplným seznamem úkolů. Hra Hogwarts Legacy obsahuje 42 hlavních příběhových úkolů, 58 vedlejších úkolů a dodatečných 12 úkolů. Celkem je to 111 questů. Příběh zabere přibližně 15-25 hodin v závislosti na zvolené obtížnosti a na tom, kolik vedlejšího obsahu budete plnit.

Tento 100% Walkthrough také upozorňuje na umístění bonusových truhel a dalších důležitých předmětů během hlavních úkolů. Pro postup v příběhu je také povinných několik vedlejších úkolů a zadání, které jsou zde uvedeny v chronologickém pořadí. Seznam všech vedlejších úkolů a zadání najdete na konci stránky. Hlavní úkoly jsou rozděleny do kapitol, které vidíte v deníku úkolů. Hlavní úkoly mají v deníku úkolů žlutou barvu, vedlejší úkoly mají šedou ikonu, úkoly mají bílou ikonu.

Nic, co souvisí s plněním úkolů ve hře Hogwarts Legacy, nelze vynechat. Po skončení příběhu můžete ještě volně procházet a dokončit vedlejší úkoly a vrátit se do všech oblastí, které obsahují sběratelské předměty nebo cokoli, co se váže k trofejím. Několik úseků je po skončení příběhu uzamčeno, ale neobsahují nic, co by se počítalo do 100% dokončení.

Nezapomeňte si prohldénout také tipy a triky a lokace všech sběratelských předmětů:

Hlavní úkoly

Prologue

Zažijte váš první den v Bradavicích.

Najděte tajemství v části s omezeným přístupem

Žijte jako student, dokud se nevrátí profesor Fig

Řekněte profesoru Figovi o komnatě s mapou

Dokončete první stražcovu zkoušku

Zlepšete své magické schopnosti a získejte přístup k další zkoušce

Připravte se na hledání dalšího strážce

Připravte se na hledání posledního strážce

Zastavte Ranroka a Rookwooda

Příprava na O.W.L.S.

Zastavte Ranroka

Příprava na O.W.L.S. – úkoly po skončení příběhu

Vedlejší úkoly

Ve hře Hogwarts Legacy je celkem 58 vedlejších úkolů, včetně bonusového úkolu pro hráče platformy Playstation – Minding Your Own Business. Níže je jejich seznam seřazený podle abecedy.

Assignments

Níže můžete najít všechny úkoly (Assignments) pro jednotlivé profesory v Bradavicích. Odměnou obvykle bývá nové kouzlo nebo jeho vylepšení.

Relationship Quests (Vztahové úkoly)

Níže můžete projít všechny úkoly tykající se vztahů se Sebastianem Sallow, Natsai Onai a Poppy Sweeting v Hogwarts Legacy.

Sebastian Sallow

Natsai Onai

Poppy Sweeting


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře