Hogwarts Legacy – Niamh Fitzgerald’s Trial

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Niamh Fitzgerald’s Trial je čtyřicátým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Niamh Fitzgerald’s Trial.

Požadavek: mít dokončen úkol The Polyjuice Plot, 23. úroveň.
Odměna: 260 XP, :bronz: Posvěcený hrdina, 3 typy nepřátel Stínů smrti
Informace o úkolu: Mluvil jsem s profesorkou Fitzgeraldovou a viděl její vzpomínky. Vrátil jsem se do Mapové komnaty a setkal se s dalším Strážcem – San Bakarem.

Počáteční lokace: Niamh Fitzgerald’s Trial

S pomocí profesora Figa jsme se proměnili v ředitele Černého a od domácího skřítka Scropa jsme se dozvěděli heslo. Nyní získáme přístup do ředitelovy kanceláře v hlavní bradavické věži a promluvíme si s portrétem profesorky Fitzgeraldové, abychom zahájili zkoušku.

Přístup do ředitelny

Stisknutím tlačítka :up: aktivuj kouzelný kompas. Ten odhalí zlatou bludičkovou stopu, po které se můžeš vydat k cíli. U sochy Fénixe zašeptejte heslo, abyste získali přístup do kanceláře.

V ředitelně najděte knihu.

Vyjděte nahoru a komunikujte s knihou. Nyní se ocitnete v černobíle nakresleném světě.

Projdi městem, aniž by tě někdo viděl

Vydejte se dolů a spustí se cutscéna se Smrtí. Po skončení cutscény se automaticky spustí Rozčarování a vy se budete muset nepozorovaně prodrat městem. První oblast je poměrně snadná. Z místa, kde začínáte, se jděte schovat za bedny vpravo, a až maskované postavy zkontrolují strany oblasti, pokračujte ke spadlému trámu a skrčte se pod ním. Pokračujte dál městem, dokud neuvidíte další tři maskované postavy. Ta vpravo se nepohne, ale dvě vlevo ano. Pohněte se, až se druhá z nich pohne nahoru na kopec. V další oblasti s černým kouřem se schovejte za sudy a počkejte, až se postava smrti pohne, a pak pokračujte po schodech dolů a pod mlýnské kolo. Počkejte pod kolem, až smrtka odejde, a pak pokračujte k dalšímu ukazateli úkolu. V další oblasti vletí do oblasti skupina postav smrti, takže se k ní přibližte, vylezte po žebříku, schovejte se a pokračujte dál podél doškových střech. Seskočte na druhou stranu a schovejte se za malou zídkou. Počkejte, až se některá ze dvou postav smrti vpravo přesune doleva, a pak se vydejte na druhou stranu za dřevěný vozík a bedny. V další části jsou dvě postavy smrti, každá na každé straně stánku uprostřed. Počkejte, až se první z nich otočí, a pak se jděte schovat za stánek, totéž pak zopakujte s druhou postavou smrti, čímž pokračujte k další značce úkolu, kde opět uvidíte Smrt. Jakmile se objeví další tři postavy smrti, vraťte se cestou, odkud jste přišli, a vstupte do dveří vlevo. Vyjděte po schodech a schovejte se za stěnu před dveřmi. Až dvě postavy smrti zkontrolují rohy místnosti, třetí odejde od dveří a vy řeknete „Teď je moje šance“, pokračujte na druhou stranu. Poté pokračujte k další značce úkolu.

Použití pláště

Použijte plášť neviditelnosti u značky úkolu. Nyní jste zcela neviditelní a nikdo vás nemůže vidět. Projdi tedy bránou a projdi kolem všech postav smrti, včetně samotné Smrti. Podvedli jste Smrt. Nyní přistupte ke značce úkolu a ovládněte bezovou hůlku. Nyní budeš moci opět sesílat kouzla a čáry, ale pouze několik vybraných, a to Bombarda, Diffindo, Depulso a Descendo. Zakouzlete Bombardu na zeď před vámi. Pokračujte městem a na mostě porazte stíny smrti. Jistě jste si uvědomili, že s bezovou hůlkou se výrazně zkracují cooldowny kouzel, což vám umožňuje doslova střídat jednotlivá kouzla bez přerušení. Pokračujte městem, poražte stíny a dojděte ke značkám úkolů. Nakonec budete moci sebrat třetí Smrtící háv, Kámen vzkříšení. Gratulujeme k ovládnutí všech Relikvií smrti.

Dokonči zkoušku kamene

Vejdi na hřbitov a po dalším setkání se Smrtí přistup k tělu na hrobě.

Staň se svědkem vzpomínky Niamh Fitzgeraldové.

Následuj Niamh k Schránce a interakcí s ní si prohlédni Niamhinu paměť.

Vraťte se do Mapové komnaty

Po návratu do reálného světa přistupte ke krystalickým dveřím a interakcí s nimi se vraťte do Mapové komory.

Promluvte si s nově příchozím Strážcem

Nyní přistupte k další značce úkolu a promluvte si s novým, čtvrtým Strážcem, San Bakarem.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře