Hogwarts Legacy – Tipy a triky

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

V této sekci se s vámi podělíme o tipy a triky z Hogwarts Legacy, které jsme byli shopni nastřádat. Obecně je ve hře Hogwarts Legacy spousty možností a hádanek, které čekají na vyřešení. Od tipů, jakou mít nejlepší kouzelnickou hůlku až po triky, které můžete využít během zkoušek.

Nezapomeňte, že můžete také projít náš kompletní návod Hogwarts Legacy.

House Tokens (Žetony kolejí) – Kde najít všechny žetony?

Žetony z koleje je jedna z těch „jednodušších“ sběratelských akcí, které můžeme v Hogwarts Legacy nahánět. Celkem můžete najít 16 žetonů, a to pouze v Bradavické škole. Mrkněte na naše tipy, kde všechny žetony najít a jak.

Demiguise Statues (Polovidí sošky) – jak je sebrat a kde je najít?

Ve hře Hogwarts Legacy lze natrefit na celkem 30 sošek polovida (Demiguise Statues). Pokud nevíte, jak a kdy je sebrat nebo chcete znát veškeré jejich lokace napříč hrou, pak si přečtete návod v našem článku – Polovidí sošky (Demiguise Statues).

Door puzzle (Hádanky dveří) – Jak vyřešit hádanky dveří?

Při prozkoumávání velkolepého hradu ve hře Hogwarts Legacy občas narazíte na jednu z 12 hádanek dveří ukrytých po celé budově. Klíčem k vyřešení těchto hádanek je uvědomit si, že vše souvisí s jednoduchými matematickými úlohami na sčítání. Více informací se dozvíte v naší sekci – Hogwarts Legacy – Door puzzles – řešení hádanek dveří.

Eye Chest (Truhly s okem) – Jak je otevřít a kde je hledat?

V Hogwarts Legacy je celkem 10 truhel s obřím okem, na které můžete ve hře natrefit. Jak je otevřít a kde jednotlivé truhly najít se dozvíte v našem článku – Truhly s okem (Eye Chest).

Nejlepší hůlka (The Best Wand) – Jak si vybrat nejlepší kouzelnickou hůlku?

Jakou kouzelnickou hůlku zvolit při putování v Hogwarts Legacy? To jsme pro vás rozebrali v našem článku, kde mimojiné rozebíráme také složení hůlek známých postav z knižní ságy Harryho Pottera. Pokračujte na The Best Wand (Nejlepší hůlka) – Jak si vybrat nejlepší kouzelnickou hůlku?

Hogwarts Secrets (Bradavická tajemství) – Nejdete všechna tajemství Bradavic?

Ve hře můžete natrefit na tři Bradavická tajemství. V tomto průvodci najdete všechny, a především jak je vyřešit. Pokračujte na Hogwarts Secrets (Bradavická tajemství).

Merlin Trials (Merlinovi zkoušky) – Zvládnete projít všemi?

Celkem na 95ti místech můžete ve hře Hogwarts Legacy narazit na Merlinovi zkoušky. Pokud nevíte jak na ně nebo si chcete jen doplnit cestu za kompletním dokončením hry na 100 %, pak se mrkněte do našeho průvodce. Pokračujte na Merlin Trials (Merlinovi zkoušky).

Připravujeme:

  • Můru za rámeček (Moth to the Frame) – Jak oživit můru v rámečku a kde je najít?
  • Troll Bogeys – Kde ho hledat?

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře