Hogwarts Legacy – Časté dotazy

Výběrem hůlky si musí projít každý skutečný čaroděj.
Rubriky: | komentáře
Metal Gear Solid

Jde vám hlava kolem ze všech zveřejněných informací a nevíte, co se vlastně kolem Hogwart Legacy děje? Jistě vám pomůže a napoví náš souhrn nejčastějších dotazů a odpovědí. Sekce bude postupně rozšiřována. Hru si můžete objednat v obchodě JRC nebo Xzone.

Datum vydání byl několikrát odložen, ale teď už je to snad jasné. Hra Hogwarts Legacy vychází 14. února 2022 na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Ačkoli vývojářská společnost Portkey Games není autorem přímé adaptace knih a filmů, je děj pevně zakořeněn v kouzelnickém světě Harryho Pottera. Vývojáři zůstávají věrní původním vizím J. K. Rowlingové a vedle toho vytvářejí nové možnosti, jak se fanoušci mohou ponořit do známého kouzelnického světa.

J. K. Rowlingová se na tvorbě hry Hogwarts Legacy nepodílí, ale jako tvůrkyně kouzelnického světa a jedna z největších světových vypravěček je její výjimečné dílo základem všech projektů v kouzelnickém světě. Zároveň se nejedná se o nový příběh J. K. Rowlingové, nicméně vývojáři úzce spolupracovali s jejím týmem na všech aspektech hry, aby bylo zajištěno, že vše zůstane v souladu s kouzelnickými zážitky, které fanoušci očekávají.

V příběhu se hráči vžijí do role života studenta školy čar a kouzel v Bradavicích jako nikdy předtím. Prožijí dosud netknuté dobrodružství, kde se vydají na nebezpečnou cestu, aby odhalili skrytou pravdu kouzelnického světa.

Hráči zažijí život studenta Bradavické školy čar a kouzel v 19. století. Budou rozvíjet své magické schopnosti tím, že budou ovládat kouzla, vařit lektvary, krotit kouzelná zvířata atd.

Pokud vás zajímá více informací o příběhu, můžete si přečíst více informací v naší sekci Příběh.

Hráči si mohou vytvořit čarodějku nebo čaroděje, kterými chtějí být ve hře Bradavické dědictví. Svou postavu si mohou na začátku dobrodružství upravit. Jak budou postupovat, budou si také moci vytvořit svůj vlastní speciální bojový styl.

Někteří studenti v Bradavicích se stanou přáteli. Jak budou hráči rozvíjet tyto vztahy, stanou se z těchto spolužáků společníci, kteří mohou hráče doprovázet na jejich cestě, rozšiřovat jejich schopnosti a otevírat se jim, když se hráči dozvědí jejich příběhy.

Ano, hráči budou moci prozkoumat plně realizovaný Bradavický hrad, kde budou navštěvovat vyučování, objevovat kobky, tajné chodby a náročné hádanky.

Let na koštěti je v Hogwarts Legacy způsob cestování a pořádají se také závody na košťatech. Hráči se mohou zúčastnit kurzu létání, aby si osvojili dovednosti létání na koštěti.

Hráči mohou rovněž zkrotit kouzelná zvířata, nasednout na ně a jezdit na nich.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře