Hogwarts Legacy – Merlin Trials (Merlinovi zkoušky)

Rubriky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Merlin Trials (Merlinovi zkoušky)
Skyrim Deskovka

V Hogwarts Legacy najdete celkem 95 míst s Merlin Trials (Merlinovy zkoušky). Nalezením a dokončením všech Merlinových zkoušek se odemkne trofej Merlin’s Beard! Odměnou je také zvětšená velikost inventáře, kterou si můžete vyžádat v nabídce Výzvy. V části Výzvy průzkumu klikni na dokončené úrovně Merlinových zkoušek a získej zvýšení velikosti inventáře.

Merlinovy zkoušky jsou poprvé dostupné po splnění hlavního úkolu Trials of Merlin. Poté se všechny objeví v otevřeném světě. Žádná z nich se nenachází na Bradavickém hradě, všechny jsou venku. Každá zkouška vyžaduje ke svému spuštění Listy mallowsweet. Listy sladkého mallowsweetu lze vypěstovat na květináčích v Místnosti potřeb nebo ve skleníku v Bradavicích. Recept na semínka mallowsweet můžete koupit v obchodě The Magic Neep v Bradavicích, pak je můžete pěstovat donekonečna zdarma. Nejrychlejší způsob je nejprve dokončit hlavní úkol The Room of Requirement: Pak můžte umístit 7 stolů s květináči, z nichž každý dá 5 mallowsweet za 10 minut (x7 stolů = 35 mallowsweet každých 10 minut).

Chcete-li mít přehled o tom, kolik jste jich našli, plně si mapu oddálte a podívejte se na počítadlo regionů v pravém horním rohu. Ukazuje, kolik je v každém regionu Merlinových zkoušek a kolik jste jich dokončili. Všechny se na mapě označí, když se k nim přiblížíte. Na systému PS5 můžete také sledovat svůj celkový pokrok prostřednictvím nástroje pro sledování trofejí.

Řešení Merlin Trials

Existuje jen několik typů zkoušek Merlin Trials, které se v rámci 95 míst opakují stále dokola. Princip bude vždy stejný v závislosti na typu zkoušky. Nejprve si přečtěte řešení, pak budete vědět, jak jednotlivé zkoušky vyřešit:

  • Pyre Puzzles – Použijte Confringo na hranici v okolí. Lze zvýraznit pomocí Revelio.
  • Boulder Puzzles – Nahoďte Wingardium Leviosa na balvan poblíž plošiny Merlin Trial a přetáhněte ho dovnitř díry, která je poblíž. Lze zvýraznit pomocí Revelio.
  • Block Flipping Puzzles – Použijte Flipendo na bloky stojící na sloupech tak, aby se jejich kresby shodovaly. Lze zvýraznit pomocí nástroje Revelio.
  • Stones Puzzles – Na stojící kulovité kameny použijte základní kouzla. Jsou vždy pohromadě v sadě po třech kamenech. Lze zvýraznit pomocí Revelio.
  • Confringo Puzzles – Pomocí Confringo zničte sloupy v okolí oblasti. Lze zvýraznit pomocí Revelio.
  • Firefly Puzzles – Pomocí koštěte prohledejte oblast a najděte roje světlušek. Nahoďte Lucio a přibližte se k nim, abyste je přilákali a přivedli ke sloupům. Lze zvýraznit pomocí Revelio.
  • Reparo Puzzles – Použijte Reparo k opravě sloupů. Jedná se o opak hádanek Confringo.
  • Standing Stones Platforming – Vylezte na první kámen a rychle přeskočte všechny kameny, aniž byste spadli, pokud jste dostatečně rychlí, ukončíte zkoušku.

NORTH FORD BOG

FORBIDDEN FOREST

HOGSMEADE VALLEY

NORTH HOGWARTS REGION

SOUTH HOGWARTS REGION

HOGWARTS VALLEY

FELDCROFT REGION

SOUTH SEA BOG

POIDSEAR COAST

MARUNWEEM LAKE

MANOR CAPE

CRAGCROFTSHIRE

CLAGMAR COAST