Hogwarts Legacy – Trials of Merlin

Rubriky: | komentáře
Metal Gear Solid

Trials of Merlin jsou patnáctým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Trials of Merlin. Pokud chete přijít nato jak všechny Merlin Trials vyřešit, můžete mrknout na našeho kompletního průvodce všemi zkoušekami.

Požadavek: mít dokončen úkol The Girl from Uagadou, 4. úroveň.
Odměna: 260 XP, Merlinovy zkoušky
Informace o úkolu: Nora Treadwellová a já jsme porazili několik Ashwinderů, kteří mě hledali poblíž Dolního Hogsfieldu. Poté mi paní Treadwellová ukázala svůj výzkum něčeho, co napovídá Merlinovým zkouškám, a já jí mohl pomoci vyřešit na hádanky. Teď, když už víme, jak fungují, bych se měl pokusit vyřešit ty, na které narazím.

Výchozí místo: Trials of Merlin

S Natty Onai jsme se setkali mimo Bradavice, ve vesničce Lower Hogsfield. Po rozhovoru s ní jsme z nedalekého tábora zaslechli výkřiky cizince. Kdo by to mohl být?

Pomozte cizinci

Vydej se k nedaleké značce mise a najdi ženu, kterou obtěžují dva zloději.

Poražte zloděje

Poraz zloděje, použij všechna kouzla ze svého arzenálu a nezapomeň stisknout :triangle: pro Protego, až se objeví výzva. Po prvních dvou zlodějích se objeví další tři zvědové, z nichž jeden bude chráněn červeným štítem, který lze vyhnat pomocí Incendio. Během střetnutí se objeví soubojová funkce, která vás vyzve k dokončení bitvy před vypršením času. Nebojte se, pokud se vám to nepodaří.

Promluvte si s cizincem

Jakmile se vypořádáte se všemi zloději a zvědy, promluvte si s cizí ženou.

Vezměte si z kufru mallowsweet

Přistupte k Nořinu kufru u jejího stanu a seberte sladké mallowsweet.

Vyřešte Merlinovu zkoušku

Stiskněte tlačítko :square: / :x1: umístěte sladkou meduňku na místo, kde je značka úkolu, a pak na ohniště v okolí vrhněte Incendio.

Promluvte si s Norou Treadwellovou

Nyní si ještě jednou promluvte s Norou, abyste ukončili tento úkol.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře