Hogwarts Legacy – Ollivander’s Heirloom

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Ollivander’s Heirloom je šestnáctý hlavní úkol ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Ollivander’s Heirloom.

Požadavek: mít dokončený úkol Trials of Merlin, 5. úroveň.
Odměna: 260 zkušeností
Informace o úkolu: Profesor Fig řekl panu Ollivanderovi o mé vynalézavosti při hledání knihy v zakázaném oddělení. Pan Ollivander byl mou prací ohromen a požádal mě, abych pro něj udělal nějakou detektivní práci. Pátrá po hůlce, která zmizela z jeho obchodu. Z její krádeže byl podezřelý student Richard Jackdaw, který však zmizel ve stejnou dobu jako hůlka. Prozkoumala jsem Soví dílnu a objevila hádanku týkající se sošek kavek. Po vyřešení hádanky se objevil duch Richarda Jackdawa. Jackdaw věří, že hůlka a chybějící stránky, které hledám, jsou u jeho ostatků v jeskyni, kde zemřel. Řekl mi, abych se s ním setkal na okraji Zakázaného lesa a on mi ukáže místo, kde se nachází vchod do jeskyně.

Výchozí místo: Ollivander’s Heirloom

Seznámili jsme se s archeoložkou a historičkou Norou Treadwellovou, která nás seznámila s Merlinovými zkouškami, environmentálními hádankami rozesetými po celých Bradavicích a Vysočině. Po vyřešení první Merlinovy zkoušky jsme dostali dopis od pana Ollivandera, který nás chce vidět ve svém obchodě v Bradavicích.

Navštiv pana Ollivandera v Bradavicích

Warp do Hogsmeade. Zde vejdi do Ollivanderova obchodu s hůlkami, který se nachází o něco severovýchodněji od Plamene Floo. Pokud to budeš potřebovat, stiskni :up:, čímž aktivuješ čarodějný kompas, který tě dovede k cíli. Uvnitř obchodu stiskni :square:, čímž zahájíš úkol.

Prozkoumej Soví hnízdo

Z křídla Zvonice warpem přejdi na nádvoří Zvonice a vydej se k cíli. Vejděte do Sovince a vyjděte nahoru. Část nahoře je rozdělena na dvě podsekce: oblast s žebříkem a oblast nad žebříkem. V obou oblastech se nachází několik malých okounů. Některé z nich mají úchyty, které můžeš pomocí Accia stáhnout dolů a zjistit, zda neskrývají sošky kavek. Udělej to v obou oblastech, přičemž nezapomeň na okouny na samém vrcholu Sovince. Jejich nalezení vám pomůže namíření fotoaparátu po výstupu po žebříku. Poté pokračujte k další značce úkolu a komunikujte s tmavší soškou kavky.

Vraťte sochy ptáků na jejich bidýlka

Umístěním sebraných soch kavek na jejich bidýlka spustíte cutscénu, během níž se seznámíme s Richardem Jackdawem. Ten nám slíbí, že nám ukáže, kde se nachází Ollivanderova dědičná hůlka.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře