Hogwarts Legacy – Professor Hecat’s Assignment 2

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Professor Hecat’s Assignment 2 je sedmnáctým hlavním úkolem a zároveň úkolem v Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli úkolu Professor Hecat’s Assignment 2.

Umístění: The Astronomy Wing -> Defence Against the Dark Arts Classroom
Dárce úkolu: Hecat: Profesor Hecat
Úroveň úkolu:  7
Požadavek: Dokončení hlavního úkolu: Tomes and Tribulations
Odměna: Expelliarmus, 150XP
Informace o misi: Profesor Hecat po mně chce, abych se procvičil ve vyhýbání se útokům pomocí úhybného manévru. Také chce, abych na několik nepřátel hodil Incendio. Můj terénní průvodce mě tímto úkolem nepovede, ale moje mapa by se přesto mohla hodit.

Hlaste se u profesora Hecata

Stačí si promluvit s profesorem Hecatem v učebně Obrany proti černé magii.

Desetkrát se úspěšně vyhněte nepřátelským útokům úhybným manévrem a pětkrát vrhněte na nepřátele Incendio.

Pro tento úkol není stanoveno žádné místo. Můžete to udělat na jakéhokoli nepřítele a nemusíte to udělat v jednom boji, takže to můžete rozdělit na více nepřátel/bojů. Úskok se počítá pouze v případě, že se na vás nepřítel chystá zaútočit, hra vám řekne, abyste stiskli :tr: / :y: , ale místo toho stiskněte :o: / :b:, abyste se útoku vyhnuli. A pokud jde o Incendio, stačí spálit jednoho nepřítele, pak počkat, až oheň zmizí, a pak můžete Incendio použít na stejného nepřítele znovu.

Návrat k profesoru Hecatovi

Jakmile splníte oba požadavky, vraťte se k profesoru Hecatovi do učebny Obrany proti černé magii. Naučíte se kouzlo Expelliarmus.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře