Hogwarts Legacy – Hogwarts Secrets (Bradavická tajemství)

Rubriky: | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hogwarts Secrets (Bradavická tajemství)
Skyrim Deskovka

Hra Hogwarts Legacy obsahuje celkem 3 Bradavická tajemství. V tomto průvodci najdete všechny Hogwarts Secrets, včetně polohy umístění a následného řešení. Tajemství je potřeba najít, abyste mohli splnit ‘Solve Hogwarts Secrets’ Challenge a zároveň se ucházet o 100% dokončení hry. Některým tajemstvím samozřejmě předchází splnění některého z úkolů ve hře Hogwarts Legacy.

Hogwarts Secrets lze dokončit kdykoliv během hlavní hry nebo po dokončení hlavního příběhu. Jinými slovy o ně nepřijdete na základě špatného rozhodnutí.

Hogwarts Secret 1: Book of Admittance (Kniha vstupenek)

Nejprve musíš dokončit hlavní úkol The Polyjuice Plot, abys získal přístup do ředitelny. Dále budeš muset odemknout kouzlo Alohomora (3. úroveň), které získáš nalezením 22 Demiguise Statues (Polovidích sošek), které můžete očíhnout v našem průvodci. Jakmile získáte kouzlo Alohomora na 3. úrovni, jděte do ředitelny. Abyste se sem dostali použijte rychle cestování do lokace The Grand Staircase” > “Trophy Room. Následně zahněte doprava a projděte bránou, pak pokračujte po lineární cestě nahoru. Až budete v ředitelně, otevřete zamčené dveře a vyjděte po schodech na balkón ven, otevřete zámek dveří 3. úrovně a dostanete se do tajné místnosti nad ředitelnou. Tam musíš sebrat „Klíč od vstupu“.

Nyní se vraťte dolů k soše fénixe, která je hned po schodech od ředitelny. Otevřete dveře naproti soše fénixe na druhé straně chodby pro dokončení prvního Bradavického tajemství.

Hogwarts Secret 2: Clocktower (Orloj)

Nejprve musíte dokončit hlavní úkol The Caretaker’s Lunar Lament, který vám odemkne kouzlo Alohomora k otevření zámků 1. úrovně. Pro odemknutí zámků 2.-3. úrovně musíte splnit vedlejší úkol The Man Behind the Moons a posbírat sošky Demiguise. Zámky 2. úrovně můžete otevřít po dodání 9 sošek Demiguise a zámky 3. úrovně po dodání 22 sošek (celkem je jich 33). Rychle se přesuňte do lokace “The South Wing” > “Clock Tower Courtyard”, a následně otevřete druhé dvěře vlevo před vámi.

Za dveřmi vyjděte nahoru do druhého patra, kde uvidíte 4 různé symboly, kterými se kyvadlo hodinové věže houpe. Až se kyvadlo bude kývat kolem jednoho ze symbolů, nahoďte kouzlo Arresto Momentum. Musíte to udělat na všechny 4 symboly, abyste mohli otevřít všechny 4 dveře v Orloji. Každé z dveří mají před sebou kovovou bránu, na které jsou zobrazeny symboly, které je otevírají. Zmrazením kyvadla před daným symbolem se brána dočasně otevře. Lze zvýraznit pomocí Revelio. Projděte všemi 4 dveřmi, abyste dokončili Tajemství. Za každými dveřmi je také truhla. V každém patře jsou jedny dveře. Troje jsou uvnitř věže s hodinami, jedny jsou v přízemí v místě rychlého cestování.

Přízemí:

2. patro:

 

 

3. patro:

4. patro:

Hogwarts Secret 2: Viaduct Bridge (Viadukt)

Nejprve musíte získat kouzlo Incendio (z úkolu Professor Hecat’s Assignment 1). Poté se rychle přesuňte do lokace “The Library Annex” > “Central Hall”. Z místa, kde se spawnete, odbočte nahoru po schodech vlevo, nahoře jděte rovně velkou bránou a dostanete se na most Viaduktu (můžete také dát waypoint na „The Great Hall“ a ten vás tam dovede). Na Viaduktovém mostě jsou 4 bradla a na začátku mostu je podlahová deska se 4 čísly. Stejná čísla naleznete i na základně bambitek. Řešení hádanky spočívá v otočení každého z měděnek na správné číslo, čímž se otevře poklop. Řešení s čísly najdete na obrázku níže. Když stojíte na desce s čísly a díváte se směrem k mostu, řešení je následující: Levá přední = IV / levá zadní = I / pravá přední = II / pravá zadní = III.