Hogwarts Legacy – The Polyjuice Plot

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Polyjuice Plot je čtyřicátým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu The Polyjuice Plot.

Požadavek: mít dokončenou misi The Headmistress Speaks, 23. úroveň.
Odměna: 260 XP
Informace o úkolu: Zjistil jsem heslo do ředitelny. Teď se tam dostat a zjistit, co si pro mě profesor Fitzgerald připravil.

Výchozí místo: Polyjuice Plot

V Mapové komnatě jsme mluvili s profesorem Fitzgeraldem, který nám řekl, že další zkouška nás čeká uvnitř ředitelny v Bradavicích. Nyní si musíme promluvit s profesorem Figem, který nám nyní poradí, jak se dostat dovnitř.

Promluv si s profesorem Figem v jeho kanceláři

Přepni se do Bradavického hradu > Astronomické křídlo > Učebna profesora Figa a promluv si s ním v jeho kanceláři.

Promluvte si s madam Kogawou o Scropeovi.

Během tohoto úkolu jsou bohužel floo plameny vypnuty, takže se budeš muset spolehnout na kouzelný kompas. Stisknutím tlačítka :up: aktivujte Čarovný kompas. Tím se objeví zlatá bludičková stopa, po které se můžete vydat k cíli. Cestou narazíte na profesora Sharpa. Vyčerpejte rozhovor jakýmkoli způsobem a pak pokračujte do lokace Kogawa.

Naučte se heslo od Scropa

Vydejte se k další značce úkolu uvnitř Velkého sálu a použijte zakletý kompas. Cestou tě tentokrát vyruší profesor Weasley. Vejdi do Velké síně a jdi k řečnickému pultu, kde si promluv se Scropem. Se Scropem si vyberte libovolnou možnost rozhovoru.

Schovejte se, až vyprchá účinek polyjuice lektvaru.

Mnoholičný lektvar už téměř vyprchal. Použijte tedy Očarovaný kompas k dalšímu cíli a proměňte se zpět v sebe.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře