Hogwarts Legacy – Informace

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

„Zažijte Bradavice v 19. století. Vaše postava je student, který má klíč k dávnému tajemství, jež hrozí rozvrátit svět kouzelníků. Do Bradavické školy čar a kouzel jste byli přijati se zpožděním a brzy zjistíte, že nejste obyčejný student: máte neobvyklou schopnost vnímat a ovládat starodávnou magii. Jen ty se můžeš rozhodnout, zda budeš toto tajemství chránit pro dobro všech, nebo podlehneš pokušení zlověstnější magie.

Objevte pocity ze života v Bradavicích, zatímco budete získávat spojence, bojovat s temnými čaroději a nakonec rozhodovat o osudu kouzelnického světa. Tvůj odkaz je takový, jaký si ho uděláš.“

Hráči si vytvoří postavu schopnou ovládat starodávnou magii, která bude navštěvovat Bradavickou školu čar a kouzel a začíná jako student pátého ročníku v 90. letech 19. století. Během traileru odhalujícího hraní v březnu 2022 jsou k vidění noviny s datem 1. září 1890. Hráči si vyzkouší život studenta, který „žije nepsaným životem“, a vydají se na nebezpečnou cestu, aby odhalili skrytou pravdu o světě kouzelníků.

Kromě hlavního hrdiny se ve hře objeví i společníci studentů, jako je Natsai Onai, statečný a spravedlnost hledající nebelvír, Poppy Sweetingová, laskavá a šelmy milující hufflepufka, a Sebastian Sallow, charismatický zmijozel.

Mezi padouchy budou patřit Ranrok (skřet pořádající vzpouru proti kouzelnickému rodu) a Victor Rookwood (temný čaroděj působící v Hogsmeade a okolí).

Zatím se zdá, že hratelnost bude zahrnovat detailní tvorbu postavy, sesílání kouzel, průzkum, stealth a prvky akčního žánru i RPG. Jak je u nesvobodných her pro konzole a PC zvykem, na rozdíl od podobné mobilní hry Harry Potter nebude použit systém mikrotransakcí: Hogwarts Mystery.[10][16].

Hráč si bude moci vyvinout vlastní soubojový styl kombinováním různých kouzel. Bude si také moci vytvořit specifické spojence; naznačuje se, i když není potvrzeno, že se bude možné stát temným čarodějem nebo čarodějkou namísto toho, aby následoval cestu hrdiny[16].

Hra se bude odehrávat ve Skotské vysočině, včetně Bradavic a rozsáhlého území kolem nich. K dosažení vzdálenějších lokací, mezi něž budou patřit i čarodějnické vesnice, jako je Bradavická stezka, se bude používat let na koštěti.[16] Vývojáři také potvrdili systém rychlého cestování známý jako „floo flames“. Scenérie a další prostředí budou velmi detailní a propracované, prostředí budou ovlivňovat povětrnostní události a v krajině se budou odrážet čtyři klimatická období.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře