Hogwarts Legacy – Welcome to Hogwarts

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Welcome to Hogwarts je druhým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Welcome to Hogwarts.

Požadavek: po dokončení Cesty do Bradavic.
Odměna: 260 zkušeností
Informace o úkolu: Profesor Weasley mi dal speciální knihu s nápovědou Průvodce kouzelnickým polem, která mi má pomoci dohnat mé spolužáky z pátého ročníku. Ona a profesor Fig mě naučili, jak ji používat. Nyní jsem byl nasměrován na své první dnešní hodiny.

Úkoly:

  • Najít svou společenskou místnost
  • Představit se svým spolubydlícím
  • Seznámit se s profesorem Weasleym před společenskou místností.
  • Následovat profesora Weasleyho
  • Vyzvednout stránku s průvodcem
  • Sleduj profesora Weasleyho
  • Sleduj profesora Weasleyho
  • Promluv si s profesorem Fíkem

Výchozí místo: Profesor Profesor: Welcome to Hogwarts

Spolu s profesorem Figem jste se dostali z Gringottových sklepů živí a zjistili jste, že jste klíčem k pochopení toho, proč jakési prastaré kouzelnické vědění po staletí dřímalo. Co to všechno znamená, je však stále záhadou. Nakonec jste se dostali do Bradavic a poté, co jste si vybrali svůj dům a prospali první noc v Bradavicích, jste nyní připraveni na svůj rok v Bradavické škole čar a kouzel.

Najdi svůj společný pokoj

Vyjdi ze své koleje a podle žlutého značení na Minimapě se dostaň do své společenské místnosti.

Představ se svým spolubydlícím

Promluv si s každým ze tří spolubydlících označených žlutými značkami v okolí. Při rozhovoru se spolubydlícími můžete zvolit libovolnou možnost dialogu.

Setkání s profesorem Weasleym před společenskou místností
Jakmile si promluvíte se všemi třemi spolubydlícími, pokračujte po žluté značce na Minimapě dolů, kde se můžete setkat s profesorem Weasleym. Dá ti Průvodce čarodějnickým polem, důležitý sborník, který ti pomůže při tvé cestě a průzkumu Bradavic i mimo ně. Průvodce ti mimo jiné umožní procvičovat si kouzla a vzdělávat se v čarodějných lorech.

Sledujte profesora Weasleyho

Nyní následuj profesora Weasleyho před společenskou místnost.

Vyzvedni si stránku Průvodce

Nyní podle pokynů zakouzli Revelio na nedalekou bustu, čímž odhalíš a sebereš Průvodcovskou stránku (busta Ravenclaw / Hufflepuff / Slytherin / Gryffindor) a poté ji přidáš do Polního průvodce. Sbírání stránek polního průvodce je jedním ze způsobů, jak splnit úkoly polního průvodce, které jsou jediným způsobem, jak získat XP. Postupujte podle pokynů na obrazovce v Průvodci a až budete hotovi, nespěchejte s prozkoumáváním zbytku Polního průvodce. Až skončíte, pokračujte ve sledování profesora Weasleyho.

Následujte profesora Weasleyho

Pokračujte v následování profesora Weasleyho a brzy se dozvíte o plamenech Floo, které ve hře fungují jako body pro rychlé cestování. Postupuj podle pokynů na obrazovce v mapě, aby ses s ní seznámil, a pak rychle cestuj do Centrální síně k plamenům Floo.

Následujte profesora Weasleyho

Nyní se nacházíte v Centrální síni v Bradavicích. Pokračuj za profesorkou Weasleyovou, dokud ti neřekne, které předměty musíš dnes navštívit a kam si můžeš jít nahradit zásoby, které jsi ztratil cestou do Bradavic.

Promluv si s profesorem Figem

Nyní si promluv s profesorem Figem, který stojí hned vedle tebe u fontány v Centrální hale. Znovu otevři mapu a pokračuj podle pokynů na obrazovce. Nyní si můžeš vybrat, zda chceš navštěvovat hodiny obrany proti černé magii nebo kouzel. Pro účely průchodu zvolíme nejprve Čáry.

Tímto končíme úkol Welcome to Hogwarts ve hře Hogwarts Legacy.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře