Hogwarts Legacy – Charms Class

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Charms Class je třetím hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Charms Class.

Požadavek: po dokončení Welcome to Hogwarts.
Odměna: 260 XP, Accio
Informace o úkolu: To byla vzrušující třída! Zúčastnil jsem se své první hodiny kouzel u profesora Ronena a naučil se přivolávací kouzlo Accio. Profesor Ronen mi na procvičení uspořádal hru s názvem Vyvolávačský dvůr a postavil mě proti Natty Onai. Nakonec ze mě dostala to nejlepší, ale mě to neodradilo. Profesor Ronen pro mě chystá speciální úkol a chce, abych s Natty trávila víc času.

Úkoly:

  • Jdi na hodinu kouzel.
  • Promluvit si s profesorem Ronenem

První den v Bradavicích jsi od profesora Weasleyho dostal důležitý kompendium, Průvodce kouzelnickým oborem, knihu, která by tě měla dostat mezi ostatní studenty pátého ročníku. Zatímco profesor Fig pátrá po záhadě, která ji odstartovala, musíme se nyní zúčastnit první hodiny, a to kouzel.

Přejdi na hodinu kouzel

Tento hlavní úkol aktivuje Čarodějný kompas, užitečnou magickou pomůcku, která vás nasměruje na místo, kde jste sledovali úkol. Z výchozího bodu tedy stiskněte :up:, čímž odhalíte zlatou bludnou stopu, a vydejte se po ní k cíli. Až se dostanete do učebny, stiskněte :square: / :x1: pro zahájení úkolu. Krátce po první cutscéně, během níž se dozvíme, že většina studentů zapomněla základy, vám bude představen tutoriál, v němž se naučíte Accio, přivolávací kouzlo, které vám umožní rychle si přitáhnout cíl blíže k sobě. Toto kouzlo budete potřebovat například ke sbírání stránek polního průvodce, které vidíte létat po světě. Stejně jako v úplně prvním hlavním úkolu si hůlku připevněte levým stiskem a veďte ji po dráze symbolu, abyste se kouzlo naučili. Levou hůlku nepouštějte a nezapomeňte stisknout příslušné tlačítko, abyste získali rychlost a ztratili červenou jiskru. Až vyjdeš ven, budeš si muset zahrát malou hru bocce bowls pomocí Accia. Vaším cílem je vrhnout Accio na bocce bowl a nechat ji dopadnout na bodové oblasti: podržte :r2: / :rt: , pak :square: pro vhození Accia na cíl a poté stiskněte :square: / :x1:, čímž cíl opět uvolníte. V ideálním případě chcete znovu stisknout :square:, když je miska ze 3/4 v oranžové oblasti pro nejvyšší počet bodů. Po cvičném běhu musíte vyzvat dalšího pátého ročníku ve dvou kolech této minihry. První kolo se hraje úplně stejně jako cvičný běh, ale během druhého kola budou jako překážka fungovat dva vodorovně se pohybující bloky. Dbejte tedy na to, abyste si načasovali nahazování a uvolňování Accia podle výše uvedených pokynů, ale nebojte se, že prohrajete nebo remizujete. Po návratu do učebny vyčerpejte konverzaci s Natty jakýmkoli způsobem.

Promluvte si s profesorem Ronenem

Přistupte k profesoru Ronenovi u tabule a promluvte s ním.

Tím skončí úkol Charms Class v Hogwarts Legacy.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře