Hogwarts Legacy – Defence Against the Dark Arts Class

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Defence Against the Dark je čtvrtým hlavním úkolem v Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Defence Against the Dark.

Požadavek: dokončení hry Welcome to Hogwarts.
Odměna: 260 zkušeností, Levioso
Informace o úkolu: Zúčastnil jsem se hodiny Obrany proti černé magii. Šlo to dobře. Naučil jsem se nové kouzlo, Levioso, Levitující kouzlo. Pak jsem se naučil, jak pomocí Leviosa rozbít nepřítelův magický štít. Navíc jsem se zúčastnil svého prvního souboje a jsem upřímně řečeno přirozený talent. Možná bych mohl zkusit ten neoficiální soubojový klub?

Všichni se snažíme, abychom se dostali k soubojům, které jsou pro nás důležité.

Úkoly:

  • Jdi na hodinu obrany proti černé magii
  • Proveď základní obsazení na cvičné figuríně
  • Nahodit Levioso na cvičnou figurínu a následně provést základní hod.
  • Souboj proti Sebastianovi
  • Promluvte si se Sebastianem

Výchozí místo: Všude kolem se Sebastianem se setkejte: Obrana proti černé magii
První den v Bradavicích jsi od profesora Weasleyho dostal důležitý kompendium, Průvodce kouzelnickým polem, knihu, která by tě měla dostat mezi ostatní studenty pátého ročníku. Zatímco profesor Fig pátrá po záhadě, která ji odstartovala, musíme se nyní zúčastnit první hodiny, Kouzel.

Přejdi na hodinu Obrany proti černé magii

Na výchozím místě stiskněte :up:, čímž odhalíte zlatou bludnou dráhu, a vydejte se po ní k cíli. Až se dostanete do třídy, stiskněte :square: a začněte úkol. Krátce po první cutscéně, během níž se dozvíme, jak je důležité nechat nepřátele bezbranné, se vám představí výukový program, v němž se naučíte Levioso, levitační kouzlo umožňující zvedat předměty i lidi. Stejně jako v úplně prvním hlavním úkolu, zpevněte svou hůlku levým stiskem a veďte ji po dráze symbolu, abyste se kouzlo naučili. Levou hůlku nepouštějte a nezapomeňte stisknout příslušné tlačítko, abyste získali rychlost a ztratili červenou jiskru.

Proveďte základní obsazení na tréninkové figuríně

Po naučení kouzla Levioso stiskněte tlačítko :r2: / :rt: proveďte základní obsazení na tréninkové figuríně.

Odhození Levioso na tréninkovou figurínu a následné základní odhození
Nyní nahoďte Levioso stisknutím :r2: + :circle: / :rt: + :b: a :r2: / :rt: bezprostředně poté, abyste splnili tento cíl.

Souboj proti Sebastianovi

Nyní je čas na bitvu! Na Sebastiana, Zmijozelského spolužáka, nahoďte Levioso a následně opakovanými základními nahozeními snižte jeho ukazatel zdraví. Nezapomeňte stisknout :triangle: / :y:, abyste po výzvě mohli použít Protego. Opakujte, dokud Sebastian nepadne z bojiště.

Promluvte si se Sebastianem

Nyní přistupte k Sebastianovi a promluvte si s ním. Jak s ním budete mluvit, vyčerpejte konverzaci libovolným způsobem.

Tím ukončíš hodinu Obrany proti černé magii v Hogwarts Legacy.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře