Hogwarts Legacy – The Caretaker’s Lunar Lament

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

The Caretaker’s Lunar Lament je dvacátým pátým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu The Caretaker’s Lunar Lament.

Požadavek: splnění Percival Rackham’s Trial, 13. úroveň.
Odměna: 260 zkušeností, Alohomora 1. úrovně
Informace o úkolu: Setkal jsem se se Správcem, Gladwinem Moonem, a ten se domnívá, že existuje spiknutí, jehož cílem je potrápit ho se soškami Demiguise rozmístěnými po celých Bradavicích a Bradavické stezce. Správce chce, abych z těchto soch sebral měsíce, které je nechají zmizet. Je to trochu iracionální chlapík a zdá se, že se těch soch přehnaně bojí. Žádá mě o pomoc. Říká, že mě naučí další techniky s Alohomorem, když mu přinesu další měsíce. Je důležité, abych si pamatoval, že je mohu sbírat jen v noci.

Promluv si s Gladwinem Moonem

Warpni na Velkém schodišti ke splavu na Velkém schodišti a pokračuj ke značce úkolu, kde si promluv se správcem Bradavic Gladwinem Moonem.

Gladwin nás seznámí se soškami Demiguise, důležitým sběratelským předmětem na cestě k prozkoumání světa a dosažení 100 %. Sošky Demiguise lze sbírat pouze v noci a některé z nich se nacházejí uvnitř hlídaných oblastí, což vyžaduje použití Rozčarování, abyste nebyli spatřeni. Sbírání těchto sošek vám umožní odemknout dveře po celém světě pomocí Alohomory, odemykacího kouzla. Čím více sošek nasbíráte, tím více technik Alohomora od Gladwina získáte, což vám umožní otevírat další a další zamčené dveře.

Odstraňte měsíc ze sochy

Přistupte k soše Demiguise a stisknutím tlačítka :square: seberte její měsíc.

Následujte Gladwina

Následujte Gladwina, který vám řekne více o sochách Demiguise.

Krátce poté se naučíš Alohomoru, odemykací kouzlo. Jako obvykle zpevni hůlku levým stiskem a veď ji po dráze symbolu, aby ses kouzlo naučil. Levou hůlku nepouštěj a nezapomeň stisknout příslušné tlačítko, abys získal rychlost a ztratil červenou jiskru.

Použij Alohomoru k otevření dveří do fakultní věže

Nyní stiskněte tlačítko :square: / :x1: na dveřích vedle Gladwina, abyste použili Alohomoru. Odemykání dveří ve světě není tak snadné jako pouhé stisknutí :square: / :x1: . Budete muset vyřešit hádanku, která vyžaduje, abyste použili a podrželi obě páčky pro pohyb jisker a otáčeli číselníky, dokud se neaktivují obě odpovídající ozubená kola pro uvolnění zámku. Řešení naleznete na obrázku níže.

Získejte Demiguise Moon v koupelně prefektů.

Nyní nahoďte Rozčarování, abyste se stali neviditelnými. Vyjděte nahoru a pomocí Revelio odhalte postavy autorit a umístění nepřátel. To vám pomůže vytvořit si cestu vpřed a zůstat neviděni. Dostaňte se až nahoru ke značce mise.

Na obrázku najdete řešení, které odemkne dveře do koupelny prefektů.

Obejděte levou stranu koupelny, abyste se vyhnuli prefektům a na konci sebrali Demiguise Moon.

Získejte Demiguise Moon v nemocničním křídle.

Vyjděte z koupelny a pokračujte nahoru. Jakmile se dostanete nahoru, budete.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře