Hogwarts Legacy – The Room of Requirement

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

The Room of Requirement je dvacátý první hlavní úkol ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu The Room of Requirement.

Požadavek: mít splněn úkol In the Shadow of the Undercroft, 6. úroveň.
Odměna: 260 ZK, Kouzlo zaklínání, Evanesco, Kouzlo zaklínání, Psací stůl s popisem, různá kouzla, Vedlejší úkol Zdobení interiéru.
Informace o úkolu: Profesor Weasley a domácí skřítek Derek mě seznámili s Místností potřeb a pomohli mi ho upravit podle mých představ. Nyní ji mohu používat, jak uznám za vhodné.

Setkání s profesorem Weasleym

Stisknutím tlačítka :up: aktivujte svůj kouzelný kompas. Tím se objeví zlatá bludička, po které se můžeš vydat ke svému cíli. Jakmile jí dosáhneš, stiskni :square: / :x1: uvnitř svítícího kruhu, čímž zahájíte úkol.

Následujte profesora Weasleyho

Uvnitř Místnosti potřeb následujte profesora Weasleyho.

Již brzy se naučíš Evanesco, kouzlo Zmizení, potřebné k tomu, aby předměty zmizely. Jako obvykle zpevni hůlku levým stiskem a veď ji po dráze symbolu, aby ses kouzlo naučil. Nepouštěj levou hůlku a nezapomeň stisknout příslušné tlačítko, abys získal rychlost a ztratil červenou jiskru. Nyní stiskněte :pravé tlačítko: a podržte :r2: pro vybavení Evanesca v sadě kouzel a poté ho sesílejte pomocí zvoleného slotu kouzla. Po naučení a používání Evanesca pokračujte ve sledování profesora Weasleyho.

Prozkoumejte Místnost potřeb

Prozkoumej Místnost potřeb, jak navrhuje profesor Weasley, a za body interakce sesílej Revelio. Na konci chodby byste měli spatřit bednu s klikou, na kterou můžete použít Accio. Poté použijte Levioso na stejnou bednu, abyste ji levitovali a vylezli na ni, čímž se dostanete na vyšší římsu s truhlou.

Nyní sjeďte zpět dolů a pomocí Evanesca odstraňte židle.

Prokličkujte otvorem a pokračujte chodbami pro další hromadu židlí, které odstraňte. Nakonec se dostanete k čínským světlům a budete se muset skrčit pod nábytkem, abyste se dostali do nové oblasti.

Nyní pokračujte chodbami, dokud nedojdete k domácímu skřítkovi Deekovi.

Jednou z prvních věcí, se kterou budete moci v Místnosti potřeb interagovat, je Stůl popisu, potřebný k odhalení magických vlastností všech neidentifikovaných zařízení, která jste nasbírali.

Použití popisovacího pultu

Přistupte ke Stolu popisu, abyste mohli identifikovat veškeré vybavení, které jste doposud nasbírali.

Promluv si s profesorem Weasleym

Nyní si promluvte s profesorem Weasleym, abyste postoupili a naučili se kouzlo Conjuring Spell, kouzlo umožňující vytvářet předměty ze vzduchu. K vyčarování předmětu však potřebuješ jeho kouzlo. Jako obvykle zpevni hůlku levým stiskem a veď ji po dráze symbolu, aby ses naučil kouzlo. Levou hůlku nepouštějte a nezapomeňte stisknout příslušné tlačítko, abyste získali rychlost a ztratili červenou jiskru.

Vykouzlete stůl na květináče

Nyní stiskněte :right: a podržte :r2: / V sekci Malé hrnčířské stoly zvolte Herbologie > libovolný hrnčířský stůl. Na další obrazovce si hrnčířský stolek libovolně upravte a poté stiskněte :x: / :a:, abyste jej vyčarovali. Nezapomeň, že vyčarování stojí Měsíční kameny, které najdeš ve volné přírodě nebo si je můžeš koupit ve vybraných obchodech v Hogsmeade. Až budete hotovi, vycouvejte pomocí :circle: / :b: .

Vyčarování stanice s lektvary

Nyní si vyber jiný roh místnosti a proveď totéž, tentokrát se Stanicí lektvarů. V sekci Lektvarové stanice vyber možnost Lektvary > libovolná Lektvarová stanice. Na další obrazovce si Stanici lektvarů libovolně upravte a pak ji stisknutím :x: vyčarujte. Nezapomeň, že vyčarování stojí Měsíční kameny, které najdeš ve volné přírodě nebo je můžeš zakoupit ve vybraných obchodech v Hogsmeade. Až budete hotovi, vycouvejte pomocí :circle: / :b: .


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře