Hogwarts Legacy – Shadow of the Undercroft

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Shadow of the Undercroft je dvacátým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Shadow of the Undercroft.

Požadavek: dokončení úkolu Flying Class, 8. úroveň.
Odměna: 260 XP, Confringo
Informace o úkolu: Sebastian mi ukázal skrytou místnost zvanou „Podkroví“, kde jsme si mohli promluvit potištěně. Nakonec jsem mu řekl pravdu o své schopnosti vidět stopy dávné magie. Na oplátku mě Sebastian naučil Výbušnou kletbu, Confringo. Podkroví je skvělé místo pro cvičení kouzel; chápu, proč ho Sebastian chce udržet v tajnosti.

Setkání se Sebastianem

Warpni ke splavu Obrany proti černé magii v Astronomickém křídle a pak jdi ke značce úkolu a promluv si se Sebastianem.

Vstup do tajné místnosti

Následuj Sebastiana do zadní části sálu a drž :čtverec: / :x1:, abyste otevřeli tajnou chodbu do podzemí.

Prozkoumejte místnost

Až vstoupíte do místnosti, použijte Revelio, abyste odhalili umístění některých truhel. Všechny je otevřete a pak přistupte k Sebastianovi.

Promluvte si se Sebastianem

Promluvte si se Sebastianem a poté se dozvíte Confringo, Výbušnou kletbu. Jako obvykle zpevněte hůlku levým stiskem a veďte ji po dráze symbolu, abyste se kouzlo naučili. Levou hůlku nepouštěj a nezapomeň stisknout příslušné tlačítko, abys získal rychlost a ztratil červenou jiskru.

Nácvik sesílání Confringo

Výbušná kletba Confringo vystřelí výbušný výbuch. Hodí se zejména tehdy, když chcete zapálit nepřátele na dálku a vyřešit některé environmentální hádanky ve světě, konkrétně Merlinovy zkoušky. Cvičte ji na stropním svícnu označeném žlutým waypointem. Nejprve si v sadě kouzel vybavte Confringo a poté stiskněte :r3: / :rs: a zamkněte se na kandelábru. Poté jej sesílejte pomocí :r2: plus zvoleného slotu kouzla Jakmile svícen zapálíte, opakujte totéž na všech svícnech v místnosti.

Zkontrolujte, zda se Sebastian vrátil

Nyní se vraťte k Sebastianovi, abyste ho seznámili se svými nedávnými poznatky.

Opusťte podzemí

Nyní opusťte Podkroví a venku se setkáte s Ominisem. Vyberte si libovolnou možnost dialogu.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře