Hogwarts Legacy – Flying Class

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Flying Class je devatenáctým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Flying Class.

Požadavek: mít splněný úkol Jackdaw’s Rest.
Odměna: 260 XP, košťata jsou k dispozici ke koupi ve sportovních potřebách Spintwitches v Bradavicích.
Informace o úkolu: Dnes jsem se ve třídě madam Kogawy naučil létat na koštěti. Chvíli mi trvalo, než jsem si na to zvykl, ale brzy jsem si na to zvykl a už jsem se proháněl po hradě s Everettem Cloptonem. Trochu jsme se ale nechali unést a vyletěli jsme příliš daleko za hranice. Profesor z nás nebyl nadšený a po hodině nám vyčinil. Přesto si myslím, že na ni udělaly mé letecké dovednosti dojem. Teď už jen musím našetřit, abych si mohl koupit vlastní koště. Až budu příště v Hogsmeade, měla bych navštívit Spintwitches a podívat se, co nabízejí.

Výchozí místo: Flying Class

Kouzlem se nám podařilo promluvit s Percivalem Rackhamem a ten je ochotný odpovědět na naše otázky ohledně důvodu, proč vidíme stopy dávné magie, ale nejprve najdeme knihu. Mezitím se musíme naučit základy manévrování na koštěti a létat.

Přejdi do třídy létání

Warpuj na nádvoří zvonice, vyjdi z hradu a vydej se ke značce úkolu. V případě potřeby počkej a pak stiskni :square: / :x1: pro zahájení úkolu. Během výuky švihněte pravou páčkou nahoru, abyste zvedli koště.

Proletět se v kruzích (0/3)

Proleťte kroužky tak, že levou páčkou se budete pohybovat dopředu a pravou páčkou nahoru nebo dolů.

Proleťte kruhy kolem hřiště

Nyní zopakujte totéž na nové sadě kruhů kolem školního pozemku a ujistěte se, že jste stiskli :r3: / :rs:, abyste letěli rychleji.

Následujte Everetta Cloptona

Nyní následujte Everetta skrz hrad, abyste si mohli prohlédnout školu, která vám vyrazí dech. Stiskněte :l2: pro zvýšení rychlosti.

Návrat na nádvoří

Nakonec se budeš muset vrátit na trávník třídy létání.

Přistaň a seskoč

Nyní sestupte nakláněním pravé páčky dolů a nakonec sesedněte podržením :circle: .


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře