Hogwarts Legacy – The Elf, the Nab-Sack, and the Loom

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

The Elf, the Nab-Sack, and the Loom je dvacátým osmým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu The Elf, Nab-Sack, and Loom.

Požadavek: splnění úkolu The Helm of Urtkot, 15. úroveň.
Odměna: 260 ZK, kouzla Konjuktury (x2), pytel Nab-Sack, bestie Jobberknoll a Mooncalf, 2 sbírky konjuktur.
Informace o úkolu: V Místnosti potřeb mi Deek ukázal Nab-sack, který mohu použít k přepravě magických bestií. Poté jsme se vydali na Vysočinu a zachránili Puffskeina, Jobberknolla a Mooncalfa. Bylo to nebezpečné, protože v oblasti působili pytláci. Když jsem se vrátil do Síně, poskytla mi vivárium, kde mohu zachráněné šelmy chovat. Také jsem se dozvěděl, že šelmy poskytují magické materiály, když se o ně správně pečuje. Poté mi Deek dal zaklínadlo na kouzelný tkalcovský stav, který mohu použít k vylepšení svého oblečení magickými materiály. Řekl, že mnoho dalších zvířat poskytne ještě vzácnější materiály. Jsem ráda, že mám kam šelmy přivést, abych je uchránila před pytláky.

Výchozí místo: The Elf, the Nab-Sack, and the Loom

Získali jsme Lodgokovu přilbu, ale nyní se musíme vrátit do Místnosti požadavků, abychom se dozvěděli více o péči o kouzelná zvířata.

Zkontroluj Deeka

Warpni do plamene Místnosti požadavků v části Tajné místnosti hradu a promluv si s domácím skřítkem Deekem.

Dej Deekovi vědět, až budeš připraven odejít

Pokud jsi připraven odejít, promluv si znovu s Deekem.

Následujte Deeka

Následujte Deeka do krajiny a dojděte k obydlí Puffskeinů. Vysvětlí ti také, jak funguje Nab-Sack.

Zachraňte Puffskeina

Nejprve stiskněte :right: a poté přiřaďte Nab-Sack do své sady kouzel, nejlépe společně s dalšími magickými předměty na bití. Poté se přibližte k Puffskeinovi a ujistěte se, že je jeho silueta zvýrazněna. Poté stiskněte :r2: a tlačítko, které jste přiřadili Nab-Sack, a spusťte záchrannou akci. Během záchranné akce stiskněte výzvu k jejímu dokončení.

Promluvte si s Deekem

Nyní se vraťte k Deekovi a promluvte si s ním. Další na řadě je Jobberknolls.

Setkejte se s Deekem poblíž stanoviště Joberknollu.

Leťte k další značce úkolu a promluvte si s Deekem.

Zachraňte Jobberknolla

Pokračujte k další značce úkolu a použijte Levioso, abyste zpomalili Jobberknolla, a pak použijte Nab-Sack k jeho záchraně. Dokončete QTE, abyste dokončili chycení.

Promluvte si s Deekem

Nyní se vraťte k Deekovi a promluvte si s ním. Další na řadě jsou Mooncalves.

Setkejte se s Deekem poblíž obydlí měsíčňanů.

Leťte k další značce úkolu a promluvte si s Deekem.

Zachraňte měsíčního skřeta

Mooncalves se spawnují pouze v noci, takže si otevřete mapu a stiskněte :r3: pro posunutí času. Pokud se měsíčník odplazí pryč, můžete na něj použít Accio a přitáhnout ho blíž k sobě.

Promluvte si s Deekem

Nyní se vraťte k Deekovi a promluvte si s ním.

Vraťte se do místnosti potřeb

Je čas vrátit se do Místnosti potřeb. Otevři si tedy mapu a warpni do Bradavického hradu > Tajné místnosti > Místnost potřeb.

Setkej se s Deekem uvnitř Nového stvoření

Až budeš připraven, projdi bránou vivária.

Vypusť zachráněná zvířata do vivária.

Klepnutím na :r1: otevři nabídku pro správu šelem a vyber v inventáři šelmu, kterou chceš přidat. Vyberte tři zachráněné šelmy a spusťte cutscénu, která je vypustí do vivária.

Sebrat pírko Jobberknolla

Vyhledejte ptáka Jobberknolla uvnitř vivária (bílé tečky na minimapě) a až bude jeho tělo zvýrazněné, nakrmte ho a vykartáčujte, abyste získali pírko.

Sebrat kožešinu Puffskeina

Vyhledejte ptáka Jobberknoll uvnitř vivária (bílé tečky na minimapě) a až bude jeho tělo zvýrazněno, nakrmte ho a vykartáčujte, abyste získali jeho srst.

Sbírejte kožešinu měsíčníka

Vyhledejte ptáka Jobberknoll uvnitř vivária (bílé tečky na minimapě) a až se jeho tělo zvýrazní, nakrmte ho a vykartáčujte, abyste získali část jeho srsti.

Promluvte si s Deekem

Se všemi třemi nasbíranými materiály se vraťte k Deekovi a promluvte si s ním.

Odchod z vivária

Nyní opusťte Vivárium a vraťte se do místnosti s požadavky.

Vykouzlete kouzelnou krosnu

Zde si vyberte prázdnou stěnu a vyčarujte Kouzelnou krosnu. Pro osvěžení stiskněte :right: a pak přiřaďte kouzlo Vyčarování do slotu, ideálně do stejné sady kouzel jako Štětec, Krmivo a Pytel s náboji. Poté podržte :r2: / :rt: a přiřazený slot, aby se otevřel inventář Zaklínače. Odtud najedete na nabídku Utility (ikona klíče) a vyberete Začarovaný tkalcovský stav (cena 8 měsíčních kamenů), abyste jej vyčarovali. Pak si ji upravte, jak se vám líbí :x: / :a: pro potvrzení vyčarování.

Přidání vlastnosti k předmětu oděvu

Nyní přistupte k očarovanému tkalcovskému stavu a stiskněte :square: / :x1: pro otevření inventáře Enchanted Loom. Vlastnosti umožňují vybavení přidat nebo vylepšit sekundární statistiku. Více malých vylepšení může přinést významné zvýšení bojové síly. Nové bestie lze zachránit v doupatech bestií nebo odemknout v rámci úkolů. Recepty na nové vlastnosti lze sbírat v táborech banditů. V inventáři jsou kusy vybavení s azurovým okrajem ty, kterými jste aktuálně vybaveni. Najeďte na libovolný kus výstroje, který chcete vylepšit, a stisknutím :triangle: zobrazte vlastnosti. Odtud vyberte libovolnou vlastnost a poté ji podržením :x: utkejte. Tím se také odemkne :bronz: Místnost pro vylepšení.

Vylepšování oděvu

Nyní zopakujte stejný postup, ale tentokrát stiskněte :square: / :x1: místo :triangle: / :y:, abyste otevřeli nabídku Vylepšení. Chcete-li vylepšení dokončit, podržte :x: / :a: .

Řekněte Deekovi, že jste použili kouzelnou krosnu

Nyní podejte Deekovi zprávu.

 


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře