Hogwarts Legacy – Astronomy Class

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Astronomy Class je třicátým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Astronomy Class.

Požadavek: mít splněno In the Shadow of the Estate, 16. úroveň.
Odměna: 340 XP, astronomické tabulky
Informace o úkolu: Dnes večer jsem se zúčastnil hodiny astronomie a profesor Šach byl nespokojený, že stále nemám svůj vlastní dalekohled. Naštěstí byl jiný student, Amit Thakkar, tak hodný, že mi půjčil svůj náhradní. Amit mi řekl o starobylém astronomickém stolku na území Bradavic. Jakmile jsme ji našli, použil jsem Astronomický stůl k pozorování několika skrytých souhvězdí. Amit byl nadšený a řekl, že si jeho dalekohled mohu nechat. Takových stolů je prý po celé Vysočině ukryto víc. Měl bych si na ně dávat pozor.

Výchozí místo: Astronomy Class

Dozvěděli jsme se něco víc o původu kletby, která byla uvalena na Sebastianovu sestru Annu, a o souvislosti s dávnou magií a Isidorou Morganachovou. Nyní se musíme vrátit na hrad, abychom se zúčastnili naší první hodiny astrologie.

Zúčastni se hodiny astronomie

Warpni do Astronomické věže k plamínku v Astronomickém křídle a stiskni :square: pro zahájení úkolu. Během hodiny budeš muset zaostřit dalekohled. Pohybujte pravou páčkou nahoru a dolů, dokud nebudou hvězdy zaostřené.

Ve skladišti najdi Amitův dalekohled.

Zůstaňte na vyhlídkové plošině, ale jedním z bočních schodů sejděte dolů do skladiště a ze stolu seberte dalekohled.

Najděte Amita na dolní palubě

Vraťte se nahoru a zpět dovnitř a dolů a najděte Amita u velkého dalekohledu.

Následujte Amita

Následujte Amita, abyste se dostali blíže k místu, kde se nachází astronomický stůl.

Najděte astronomický stůl

Vyjdi na hradní valy, a až tě Amit požádá, abys ho vedl, projdi dveřmi napravo. Zničte bedny a pokračujte do další místnosti, kde můžete spálit pavučinu a odhalit nové dveře. Projděte těmito dveřmi a dostanete se k astronomickému stolu, novému typu sběratelského předmětu, který od nynějška najdete po celém světě. Stisknutím tlačítka :square: interagujte s dalekohledem a nyní musíte dalekohled srovnat se souhvězdím. Dbejte na to, aby se jasnější hvězda nacházela uvnitř většího kruhu. V případě potřeby se můžete podívat na snímek obrazovky níže, kde najdete řešení.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře