Hogwarts Legacy – Professor Garlick’s Assignment 1

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Professor Garlick’s Assignment 1 je třicátým prvním hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Professor Garlick’s Assignment 1.

Požadavek: mít splněný hlavní úkol: Ve stínech panství, 16. úroveň.
Odměna: 150 zkušeností, Wingardium Leviosa, sbírka nástrojů: Jedovatá tentakula a mandragora
Informace o úkolu: V souladu s pokyny profesorky Garlick jsem úspěšně otestoval jedovaté chapadlo a mandragoru v boji. V tercii mě naučila sesílat kouzlo Wingardium Leviosa, které je užitečné pro levitaci a přemisťování předmětů v prostředí.

Výchozí místo:Professor Garlick’s Assignment 1

Abychom mohli pokračovat v dalším hlavním úkolu, musíme se nejprve naučit Wingardium Leviosa od profesorky Garlick.

Získat a použít jedovatou tenatakulu

Warpni do severního Hogsmeadu ke splavu a vydej se na sever, za vesnici, k Dogweedovi a Deathcapovi. Vejdi do obchodu a promluv si s prodavačkou Beatrice Greenovou. V obchodě získáš Jedovatého chapadlovce za 600 galeonů. Když už budeš v tom, kup si také Mandragoru za 500 galeonů, která je potřebná pro další cíl úkolu. Pokud nemáš dost peněz, prodej něco z karty Prodej předmětů. Chcete-li použít Tentakulu, stiskněte a podržte :l1: a poté ji uvolněte, abyste ji vybavili. Opětovným stisknutím :l1: ji odhodíte.

Získání a použití mandragory na více nepřátel současně

Nyní se vydejte ven a vyhledejte alespoň dva nepřátele blízko sebe (červené šipky na minimapě). Stiskněte :l1: a poté vyberte mandragoru. Uvolněte :l1: / :lb: a poté :l1: / :lb: znovu použijte Mandragoru na nepřátele.

Navštěvujte hodiny herbologie během dne

Nyní se warpem přesuň do skleníků na Bradavickém hradě a vstup do skleníku, kde zahájíš lekci.

Vrať se k profesorce Garlick

Vrať se k profesorce Garlick a začni se učit Wingardium Leviosa, levitační kouzlo. Jako obvykle zpevni hůlku levým stiskem a veď ji po dráze symbolu, aby ses kouzlo naučil. Nepouštěj levou hůlku a nezapomeň stisknout příslušné tlačítko, abys získal rychlost a ztratil červenou jiskru. Wingardium Leviosa slouží k levitaci a přemisťování předmětů. Ovládejte jeho polohu pohybem a pomocí D-padu dolaďte jeho vzdálenost a rotaci.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře