Hogwarts Legacy – The High Keep

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

The High Keep je třicátým druhým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu The High Keep.

Požadavek: splnění úkolu Professor Garlick’s Assignment 1 (Wingardium Leviosa), 17. úroveň.
Odměna: 260 ZK, Hipogryfí hřbet, Vstup pro hipogryfí bestie.
Informace o úkolu: To je ale dobrodružství! Začalo to, když jsem potkal Nattyho poblíž staré hradní zříceniny. Vyprávěla mi, jak sledovala Theofila Harlowa do Vepřové hlavy a všimla si, že čte dopis s Rookwoodovou pečetí. Chtěla ten dopis získat, aby ho mohla přinést důstojníkovi Singerovi jako důkaz Harlowova a Rookwoodova spolčení, a tak Harlowa sledovala na hrad Falbarton. Cestou dovnitř jsme viděli, že pytláci zajali Highwinga a dalšího hipogryfa. Společně s Natty jsme zachránili hipogryfy před pytláky a utekli s usvědčujícím dopisem, který Natty plánuje doručit důstojníkovi Singerovi a postavit Rookwooda a Harlowa před soud.

Výchozí místo: The High Keep

S Wingardium Leviosa v naší knize kouzel jsme připraveni setkat se s Natty na hradě Falbarton ve Vysočině.

Setkání s Natty poblíž hradu Falbarton

Leť na hrad Falbarton až na východ od Hogsmeade a setkej se s Natty.

Vyšplhej na hradby

Aktivuj nedaleký plamínek floo a pak se podívej po boční cestě vpravo, která vede z kopce za plamínkem floo. Vylez na plošinu a pak na zeď. Nyní použij Depulso na výmysl a otevři malou bránu. Pak na bednu a pozici u zdi nahoďte Wingardium Leviosa, abyste na ni mohli vylézt a pokračovat dál.

Vejděte do domku s bránou

Zničte malou barikádu, pak běžte až dozadu a pomocí prasklého okna přesuňte bednu na druhé straně pomocí Wingardium Leviosa z cesty. Pak se vraťte a přikrčte se otvorem.

Otevřete hlavní bránu

Nyní opakovaně nahoďte Depulso na výmysl, abyste aktivovali závoru, a pak Accio na hák, abyste ho zastavili a nechali bránu otevřenou.

Následujte Nattyho

Následujte Nattyho dveřmi, abyste se dostali do nové cutscény.

Dostaňte se na střechu

Po skončení cutscény budete stát před dřevěným lešením. Vyšplhej po něm nahoru a pak na stěnu. Pak před sebou malým okénkem uvidíte bednu. Použijte několikrát Depulso na bednu, abyste ji shodili, a pak jděte dolů. Nyní postavte bednu na vrchol druhého schodiště a použijte ji k přeskoku. Vyjděte po schodech nahoru a porazte nepřátele. Poté odemkněte dveře pomocí Alohomory. Řešení naleznete na obrázku níže. Pokračujte po schodech nahoru, porazte nepřátele a odemkněte druhé dveře pro Alohomoru. Řešení je uvedeno níže. Po odemčení dveří vejděte do místnosti před vámi pro několik buněk s bestiemi. Zde můžete sebrat několik bestií, pokud chcete, včetně Nifflera. Pokračujte po schodech nahoru a prohledejte pravé otvory, kde najdete nějakou kořist, včetně truhly. Nakonec se vám odemkne cutsce


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře