Hogwarts Legacy – Welcome to Hogsmeade

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Welcome to Hogsmeade je sedmým hlavním úkolem hry Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Welcome to Hogsmeade.

Požadavek: splnění úkolu pro profesora Ronena (Reparo), 2. úroveň.
Odměna: 260 XP, Hod starodávné magie, Starodávná magie
Informace o úkolu: To je ale dlouhý den! Na příkaz profesora Weasleyho jsem se s kamarádem vydal do Hogsmeade a doplnil si ztracené školní potřeby. Dokonce jsem získal svou vlastní hůlku! Co však profesor Weasley nemohl předvídat, byl útok trollů na Hogsmeade, který jsem pomohl odrazit. Po opravě škod ve vesnici a naučení se několika nových schopností jsem se konečně dostal na návštěvu Tří košťat, kde jsem se setkal s nepříjemnými postavami: Ranrok a Rookwood. Ale aspoň jsem konečně ochutnal Butterbeer! Teď bych si měl trochu odpočinout – kdo ví, co přinese zítřek?

Výchozí místo: Vítejte v Hogsmeade

Poté, co jsme se od profesora Ronena naučili Reparo, jsme připraveni vydat se s naším novým přítelem do Hogsmeade.

Setkání se Sebastianem u vchodu do Bradavic

Stisknutím tlačítka :up: aktivuj kouzelný kompas. Ten odhalí zlatou bludičku, po které se můžeš vydat k cíli. Jakmile tam dorazíš, stiskni :square: a promluv si se Sebastianem. U značky úkolu nás Sebastian doprovodí do Bradavic pro zásoby.

Následuj Sebastiana do Hogsmeade

Následuj Sebastiana přes areál. Cestou do Hogsmeade narazíš na dva malé keříky krajinek a o něco později na čepičky muchomůrek skákavých (červené houby) a měsíční kámen (modré krystaly).

Seznámíš se také s panem Měsícem, správcem Bradavic.

Nakonec budeš muset otevřít mapu a seznámit se se systémem sledování ikon ve hře. Pro další část úkolu se musíte vydat do 4 různých obchodů: Tomes and Scrolls, Ollivanders, J. Pippin’s Potions a Magic Neep.

Navštivte knihovny a svitky

Otevři mapu a nastav waypoint na Tomes and Scrolls (jihozápadní konec mapy). Vejdi do obchodu a promluv si s majitelem Thomasem Brownem. V obchodě získáte zdarma Hrnčířský stůl s malým hrncem kouzla a Malou porcovací stanici kouzla. Poté si neváhejte zakoupit jakýkoli další předmět, který si můžete koupit, pokud si to můžete dovolit. V opačném případě opusťte nabídku a obchod.

Navštivte Ollivanders

Otevřete mapu a nastavte waypoint na Ollivanders (severně od Tomes and Scrolls). Vejdi do obchodu a zazvoněním na zvonek si promluv s Ollivanderem. Nakonec vstoupíš do obrazovky pro dokončení hůlky. Zde najeď na Styl hůlky, abys vybral variantu a estetický vzhled, který chceš, dále na Typ dřeva, abys vybral typ dřeva hůlky, její délku a ohebnost, a nakonec na Možnosti jádra hůlky, abys vybral jádro hůlky. Vyberte si, co chcete, protože žádné z nastavení přizpůsobení nemá vliv na hraní.

Navštivte stránku Lektvary J. Pippina

Otevři mapu a nastav waypoint na J. Pippin’s Potions (východně od Ollivanders). Vejdi do obchodu a promluv si s výrobcem lektvarů Parrym Pippinem. V obchodě získáš zdarma Recept na lektvar Edurus a Recept na lektvar Wiggenweld. Poté si neváhej koupit jakýkoli další zakoupitelný předmět, pokud si ho můžeš dovolit. V opačném případě opusťte nabídku a obchod.

Navštivte Magic Neep

Je čas na naši poslední zastávku v Hogsmeade. Otevři mapu a nastav waypoint na J. Pipinovy lektvary (východně od J. Pipinových lektvarů, přes most). Vejdi do zahrady a promluv si s majitelem Timothym Teasdalem. V obchodě získejte zdarma Dittanyho semínko. Poté si neváhej koupit jakýkoli jiný zakoupitelný předmět, pokud si ho můžeš dovolit. V opačném případě opusťte nabídku a zahradu.

Setkejte se se Sebastianem v městském kruhu

Nyní máme vše potřebné a jsme připraveni se přeskupit se Sebastianem u městského kruhu. Jako obvykle stiskněte tlačítko :up:, abyste aktivovali svůj zakletý kompas. Tím se objeví zlatá bludičková stopa, po které se můžete vydat k cíli. Jakmile jí dosáhnete, stiskněte :square: / :x1: a promluvte si se Sebastianem.

Obrana Hogsmeade

Nyní máš za úkol bránit Hogsmeade před útokem velkého obrněného trolla. Žádné z tvých slotových kouzel proti němu nefunguje, takže :r2: / :rt: Základní obsazení a :r1: / :rb: Ancient Throw budou ta, která budete muset použít. Udržujte si odstup a občas použijte :circle: / :b: úskoky a :triangle: / :y: Protego parries. Nakonec budete muset stisknout :l1: + :r1: / :rb: + :lb: pro starodávné kouzlo. Poražením trolla se také odemkne :bronz: Troll s údery.

Oprava poškození (0/7)

Nyní musíme použít Reparo na 7 bodů interakce, abychom opravili škody způsobené útokem obrněného trolla. Nejprve si vyvolejte Revelio, abyste zvýraznili předměty, na které můžete použít Reparo. Poté přistupte ke každému předmětu a použijte na něj Reparo. Pro představu, předměty k opravě jsou vozík s ohňostrojem, socha u stromu, dřevěný kus nábytku u Honeydukes, dřevěné bedny a sudy na malém kruhovém náměstí, kartonové krabice v rohu, novinový stánek, kde jste bojovali s trollem, a budova u rozcestníku.

Promluvte si s prodavačem

Nyní vstupte do nedalekého obchodu Gladrags Wizardwear a promluvte si s prodavačem Augustem Hillem. V obchodě si zdarma vezměte Tradiční školní roucho a pak se podle pokynů na obrazovce vybavte. Poté si neváhejte zakoupit jakýkoli další předmět, který si můžete koupit, pokud si to můžete dovolit.

Následujte Sebastiana ke Třem košťatům

Je čas si odpočinout u zaslouženého Butterbeeru. Následujte Sebastiana z obchodu a brzy se vám odemkne scéna.

Promluvte si se Sebastianem před Třemi košťaty.

Vyjdi z hospody a venku se setkej se Sebastianem. Promluvte si s ním a po výzvě stiskněte :touchpad: / :menu: pro přístup k mapě. Poté zvolte mapu Bradavic a rychle se přesuňte do společenské místnosti.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře