Hogwarts Legacy – Herbology Class

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Herbology Class je dvanáctým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Herbology Class.

Požadavek: mít dokončené Tomes and Tribulations, 3. úroveň.
Odměna: 260 zkušeností, květináč
Informace o úkolu: Zúčastnil jsem se své první hodiny herbologie a něco málo se naučil. Nejprve jsem se dostal do potíží s příliš zralou mandragorou. Pak jsem se naučil používat květináč a zasadil jsem několik dittanií. Poté jsem se seznámil s Leanderem Prewettem a starali jsme se o čínské zelí. Poté, co jsem zelí řádně ošetřil, jsem se naučil, jak je rozmístit. Měl bych přijít na to, jak pěstovat ještě více rostlin. Jsou neuvěřitelně užitečné.

Výchozí místo: Herbology Class

Profesor Fig potřebuje čas na prostudování knihy. Mezitím můžeme pokračovat v putování hradem a navštívit první hodinu herbologie.

Jdi do třídy herbologie

Stisknutím tlačítka :nahoru: aktivuj svůj kouzelný kompas. Objeví se zlatá bludičková stopa, po které se můžeš vydat k cíli. Jakmile tam dorazíte, stiskněte :square:, když se nacházíte uvnitř svítícího kruhu, čímž zahájíte úkol. Během hodiny držte :x: / :a:, abyste pevně vytáhli mandragoru z hrnce, a poté stiskněte pravou tyč dolů, abyste ji zasadili do hrnce.

Promluvte si s profesorem Garlickem

Jakmile se naučíte, jak mandragory hrnkovat, přistupte k profesorce Garlickové a promluvte si s ní. Poučí tě, že máš zasadit semínka dračince, která jsme koupili dříve v Hogsmeade.

Zasaď semínka kopretiny u stolu na sázení květináčů

Přistupte ke stolku s květináči a komunikujte s malým květináčem. Nyní si vyberte pytlíček s dittany. Dittany a ostatní rostliny mají specifickou dobu růstu vyjádřenou v reálných minutách. Po zasazení odejděte pomocí :kruhu: / :b: . Jakmile budete moci sklízet dittany, můžete je použít k výrobě Wiggenweld Pottions pro zdraví.

Seznamte se s Leanderem Prewettem

Vydejte se po nedalekých schodech nahoru a setkejte se s Leanderem.

Jděte do druhého skleníku

Stiskněte :up: a aktivujte si zakletý kompas. Ten odhalí zlatou bludičkovou stopu, po které se můžete vydat k cíli. Cestou do druhého skleníku můžete sbírat různé rostliny, například stonky fluxweedu a listy mallowsweetu. Jakmile dorazíte do druhého skleníku, seberte některé z čínských hlávek zelí uprostřed.

Zaútočte na cílového panáka pomocí žvýkacího zelí.

Podržte :l1: a klepnutím na pravou páčku otevřete kolečko nástrojů a přiřaďte k němu čínské chomping cabbages. Poté klepněte na :l1: / :lb: pro použití přiřazených nástrojů. Čínské žvýkací zelí si s panákem rychle poradí.

Návrat k profesoru Garlickovi

Až skončíte s průzkumem, vraťte se k profesoru Garlickovi a ukončete hodinu.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře