Hogwarts Legacy – Potions Class

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Potions Class je třináctý hlavní úkol ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Potions Class.

Požadavek: mít dokončenou Herbology Class, úroveň 4.
Odměna: 260 zkušeností, stanice s lektvary
Informace o úkolu: Zúčastnil jsem se hodiny lektvarů u profesora Sharpa a použil jsem ingredience k uvaření lektvaru Edurus.

Účast na hodině lektvarů

Stisknutím tlačítka :nahoru: aktivuj svůj kouzelný kompas. Tím se objeví zlatá bludička, po které se můžeš vydat k cíli. Jakmile dorazíte na místo, stiskněte :square:, když se nacházíte uvnitř svítícího kruhu, čímž zahájíte úkol. Během lekce otočte pravou tyčinkou, abyste rozdrtili ingredience, a poté :křížek:, abyste přidali špetku dittany a šťávu z Horklumpů. Jako poslední krok otočte pravou tyčí, abyste směs v kotlíku zamíchali.

Pro Garretha nasbírejte kožešinu temného mongrela, vejce ašvindru a pírko fwoopera.
Vydejte se do fialové oblasti na minimapě. Cestou potkáš Garretha Weasleyho, nebelvírského studenta. Požádá tě, abys sebral Fwooperovo pírko. Zvolte si libovolnou možnost dialogu a pokračujte do místnosti, kde seberte kožešinu Temného mongrela, vejce Ashwindera a pírko Fwoopera pro Garretha.

Vraťte se ke Garrethovi s pírkem Fwoopera.

Vraťte se ke Garrethovi a dejte mu pírko Fwooper.

Uvařte lektvar Edurus

Nyní se vydejte ke stanici naproti Garrethovi a interagujte s ní, abyste začali vařit. Obecně platí, že lektvary můžete vařit až po odemčení příslušného receptu. Nyní najeďte na druhou dlaždici a pomocí :x: vyberte lektvar Edurus a uvařte jej.

Po uplynutí času lektvar seberte.

Vraťte se k profesoru Sharpovi

Až skončíš s průzkumem, vrať se k profesoru Sharpovi a ukonči výuku.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře