Hogwarts Legacy – Lodgok’s Loyalty

Rubriky: | komentáře (1)
Skyrim Deskovka

Lodgok’s Loyalty je čtyřicátým třetím hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Lodgok’s Loyalty.

Požadavek: mít splněný úkol In the Shadow of the Mountain a přečíst si Lodgokův druhý dopis ze Soví pošty, 24. úroveň.
Odměna: 260 XP
Informace o úkolu: Bál jsem se o Lodgoka, a tak jsem se vydal do Pobřežního dolu, abych ho našel. Tam jsem objevil podzemní vrták, který postavili Ranrokovi věrní a kterým se chtěli provrtat do úložišť. Spustil jsem zával, který vrták vyřadil z provozu. V dole se Lodgok utkal s Ranrokem a 1 se dozvěděl pravdu: oba skřeti byli bratři. Ještě teď se vzpamatovávám z toho, co se stalo potom – Ranrok Lodgoka zabil, když se dozvěděl, že mi Lodgok přináší poslední Bragborovy deníky. Sotva se mi podařilo uniknout z dolu, než se propadl. Teď se musím vyrovnat se ztrátou svého gobliního přítele a s tím, že Ranrok z Bragborova deníku zná polohu posledního úložiště.

Počáteční místo: Lodgokova věrnost

Posbírali jsme třetí a poslední kousek plátna a společně se Sebastianem jsme se dozvěděli, že možná existuje způsob, jak jeho sestru Annu vyléčit stejnou prastarou magií, jakou Isidora ovládala při léčení svého otce. Dají nám však Strážci své požehnání?

Najdi vchod do dolu

Pokračuj ke značce úkolu. Pokud jsi ji aktivoval během plnění hlavního úkolu ve Stínu hory, můžeš použít nedaleký plamen z Věžového tunelu, abys tam došel rychleji. Na místě pak pokračujte dovnitř dolu.

Vstup do dolu

Až najdete dveře, interagujte s nimi.

Hledejte Lodgoka

Pokračujte dolů a porazte nepřítele v první místnosti, poté ji vyrabujte včetně truhly v rohu. Poté komunikujte s vozíkem a vydejte se hlouběji do dolu. Po jízdě na vozíku zapalte pec. Pak pokračujte dál a pomocí Accia na rukojeti posuňte plošinu blíž a pak dál od sebe, abyste se dostali na druhou stranu. Pokračujte do další oblasti s nepřáteli, všechny je porazte a poté použijte Revelio pro zvýraznění všech interakčních bodů v oblasti. Než budeme pokračovat v úkolu, budeme muset udělat několik odboček. Nejprve se postavte do oblasti hned naproti schodům, ze kterých jste sešli dolů, jděte doprava a použijte Wingradium Leviosa na bednu těsně nad římsou, abyste ji dostali blíž k sobě, a použijte ji, abyste se dostali na stejnou římsu se zamčenými dveřmi na konci. K odemknutí dveří potřebujete Alohomora 3. úrovně, takže pokud můžete, odemkněte dveře a vstupte dovnitř, kde za dřevěnými trámy najdete truhlu, na kterou musíte hodit Bombardu. Nyní se vraťte do hlavní oblasti a vydejte se doprava. Zde zapalte pec a pak použijte výtah a sjeďte o patro níž. Zde porazte všechny nepřátele a poté vyrabujte oblast včetně dvou truhel. Nyní se vraťte zpět nahoru a ujistěte se, že jste nejprve zapálili pec vedle výtahu. Vraťte se do hlavní oblasti a tentokrát se vydejte doprava. Vyrabujte oblast a po římsách vzadu se dostaňte nahoru. Na samém konci odstraňte poklop z šachty s Wingardium Leviosa a slezte po něm dolů. Vyrabujte oblast včetně dvou truhel, pak otevřete dveře a najdete pásový dopravník, který vás dovede zpět do hlavní oblasti. Nyní můžeme pokračovat v plnění úkolu. Použijte a podržte Accio na plošině, pak totéž zopakujte s madlem na druhé straně, abyste se dostali na druhou stranu. V další místnosti porazte nepřátele a pak se vydejte po schodech vlevo od cesty, kterou jste měli jít, dolů, kde najdete nějakou kořist. Nyní se vraťte zpět nahoru a použijte Incendio nebo Confringo na pec, abyste ji zapálili, a pak použijte kliku výtahu, abyste vyjeli nahoru. Pokračujte k další značce úkolu, abyste odemkli cutscénu.

Poražte všechny nepřátele

Dále vyčistěte oblast před vámi.

Zbořte všechny sloupy, abyste zničili vrtačku (0/5)

Kolem stejné oblasti, kde jste bojovali s nepřáteli, se nachází 5 kovových sloupů, které musíte zničit. Když se k jednomu z nich přiblížíte, měli byste vidět jejich zvýrazněnou siluetu. Zničte je, abyste odemkli novou cutscénu.

Vyjděte z dolu

A nakonec vyjděte z dolu a vraťte se k jezeru Mraunweem.


Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Foxík*

Ahoj mám dotaz v úkolu na konci jsem asi špatně odbočila a nemůžu najít cestu ven z dolů.. Nevíte někdo co s tím ? Kde se nachází cesta ? Děkuji moc za pomoc