Hogwarts Legacy – In the Shadow of the Mine

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

In the Shadow of the Mine je třicátým sedmým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu In the Shadow of the Mine.

Požadavek: splnění úkolu Professor Weasley’s Assignment, 22. úroveň.
Odměna: 260 zkušeností
Informace o úkolu: Sebastian se se mnou setkal v dole Overlook. Uvědomil si, že je to místo vyobrazené v triptychu. Museli jsme se probojovat dolem, kolem pavouků a Věrných, až jsme našli místnost se zapečetěnou komorou. Jakmile jsme vyčistili pavučiny, objevili jsme na stěně runy, které se shodovaly se vzkazem z triptychu, a také záznam v deníku a další plátno. Řekl jsem Sebastianovi, že jsem pracoval s Lodgokem. Byl rozzuřený, nedokázal pochopit, že ne všichni skřeti jsou jako ti, kteří prokleli Annu. Obávám se, že musím pokračovat bez jeho pomoci.

Počáteční místo: In the Shadow of the Mine

Naučili jsme se Proměnu, kouzlo nezbytné k pokračování v našem hlavním úkolu, kvůli kterému se nyní vydáme na sever, do oblasti Horního Hogsfieldu, kde na nás čeká Sebastian.

Setkání se Sebastianem u vyhlídky

Leťte na místo, kde je značka úkolu, a v noci si promluvte se Sebastianem. Během rozhovoru zvolte jednu z možností dialogu.

Dojděte ke vchodu do dolu

Pokračujte dolů k dolu a likvidujte nepřátele po cestě buď skrytě, nebo zblízka. Poté vstupte do dolu.

Hledejte runový symbol

Pokračujte tunelem, dokud se nedostanete do oblasti s několika loajálními gobliny. Všechny je pobijte a pak použijte zdejší bednu s Wingardium Leviosa, abyste se dostali na římsu, která vás přiblíží k dalšímu úkolovému znaku. Pokud chcete, v této oblasti se nachází také několik truhel s kořistí. Opět použijte Revelio a kořist si vybírejte za pochodu. Sklouzněte po svahu dolů a dostanete se do nové oblasti. Vyrabujte ji a pak použijte Reparo na mostě, abyste mohli pokračovat dál. Poražte pavouky a pokračujte dolů tunely. Na rozcestí se vydejte nejprve doprava. Projděte kořeny a skrčte se vpravo pro truhlu. Otočte se, znovu se přikrčte otvorem a pak vylezte na římsu vpravo pro další truhlu. Vraťte se k rozdělení a hned napravo je další výklenek s další truhlou. Nyní pokračujte přes další dva ukazatele úkolu.

Poražte nepřátele

Porazte gobliní věrné a pavouky.

Prozkoumejte jeskyni

Nyní použijte Revelio k zvýraznění zajímavých míst, včetně tří runových spínačů. Dva z nich se skrývají za pavučinami, které musíte propálit, a pak je všechny rychle zasáhněte základními hody, abyste otevřeli dveře.

Prozkoumejte komnatu

Vejdi do komnaty a za pochodu si prohlédni konkrétně Isisdořin zápis v deníku 3/7 a kus plátna triptychu z truhly.

Zkontroluj Sebastiana

Nyní si promluvte se Sebastianem.

Použijte kouzelný průchod

Nyní komunikuj s krystalickou stěnou v místnosti, aby ses dostal zpět do Podkroví v Bradavicích.

Umístěte portrét do triptychu

Nyní umístěte nový portrét do triptychu.

Promluvte si se Sebastianem

A konečně si promluvte se Sebastianem.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře