Hogwarts Legacy – Professor Weasley’s Assignment

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Professor Weasley’s Assignment je třicátým šestým hlavním úkolem v Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli mise Professor Weasley’s Assignment.

Požadavek: mít splněný hlavní úkol: Fire and Vice, 20. úroveň
Odměna: 150 zkušeností, proměna
Informace o úkolu: Zúčastnil jsem se hodiny proměny profesorky Weasleyové, která poté zhodnotila mé schopnosti a pokrok ve školním roce.

Výchozí místo: Professor Weasley’s Assignment

S Poppy Sweetingovou jsme osvobodili zajatého draka, ale abychom mohli pokračovat v plnění hlavních úkolů, musíme nejprve splnit Úkol profesorky Weasleyové. Abychom tak mohli učinit, musíme nejprve ve volné přírodě nasbírat dvě specifické Stránky polního průvodce.

V podzemním přístavu seberte stránku s polním průvodcem.

Pokud ji máš aktivní, můžeš se warpem přesunout k plameni Floo Boathouse a pak doplavat ke značce. Až se vydáte směrem ke značce, vyhledejte vchod do jeskyně vedoucí do podzemního přístavu. Jakmile vstoupíte dovnitř, vylezte na doky a najděte stránku, pak oblast vyrabujte.

V knihovně seberte polní stránku z knihy o středně pokročilé transfiguraci.

Nyní se warpem přesuň do Přístavby knihovny > Knihovna a pak jdi nahoru ke značce úkolu, kde najdeš studentku jménem Sophronia Franklinová. Promluvte si s ní a ona vás vyzve k malému kvízu o historii Harryho Pottera. Řešení jejích otázek je následující: Zlatý snidget > Felix Felicis > Relikvie smrti > Quaffle > False. Poté použijte Revelio a seberte stránku. Pokud dáš špatné odpovědi, nic to neovlivní, stránku si můžeš vzít bez ohledu na to.

Navštěvuj hodinu proměňování během dne

Nyní se warpni do Astronomického křídla > Učebny proměny a začni hodinu. V případě potřeby posuň čas pomocí mapy. Během hodiny se budeš učit Přeměňování. Jako obvykle zpevni hůlku levou zaseknutou a veď ji po dráze symbolu, aby ses naučil kouzlo. Levou hůlku nepouštěj a nezapomeň stisknout příslušné tlačítko, abys získal rychlost a ztratil červenou jiskru.

Promluv si s profesorkou Weasleyovou

Nyní si promluv s profesorkou Weasleyovou.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře