Hogwarts Legacy – Fire and Vice

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Fire and Vice je třicátým pátým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Fire and Vice.

Požadavek: dokončení Charles Rookwood’s Trial, 19. úroveň.
Odměna: 260 XP, :bronz: Obránce draků, Úkol profesora Weasleyho, Úděl domácího skřítka a Příběh Rowlanda Oakese vedlejší úkoly.
Informace o úkolu: Poppy a já jsme odhalili pytlákovo největší tajemství: prsten na boj s draky ukrytý na očích. Osvobodili jsme zajatého draka, zmocnili se dračího vejce a probojovali se ven. Bohužel vejce, které máme, patří drakovi, kterého jsme právě osvobodili.

Výchozí lokace: Fire and Vice

Dozvěděli jsme se, že Isidora se naučila nějakou starodávnou magii, aby zaplavila bolest svého otce, ale za jakou cenu, to zatím není známo. Mezitím profesor Fitzgerald, třetí Strážce, připravuje třetí zkoušku. Je čas na další záležitosti týkající se Bradavic.

Seznamte se s Poppy Sweetingovou

Leť ke značce úkolu v západní části oblasti North Ford Bog a promluv si s Poppy, studentkou z Huflepufu.

Následuj Poppy

Následuj Poppy po cestě lesem a kolem kentaurů. Nakonec dojdeš k opuštěnému táboru.

Hledej stopy po pytlácích

V táboře zakouzli Revelio a komunikuj se všemi modrými předměty: klecí, zvířecími kůžemi, ohništěm, kovovým skřetem vzadu.

Promluvte si s Makem

Nyní seznam Poppyho se svými nedávnými nálezy.

Sleduj Poppy

Následuj Poppy z kopce a nakonec se dostaneš do oblasti plné pytláků.

Vejdi do stanu

Pokračujte z kopce dolů k nepřátelské oblasti a zvolte si postup: skrytě nebo čelní boj zblízka. Nezapomeň použít Disillusionment a Petrificus Totalus, pokud zvolíš první možnost, a širokou škálu kouzel poškození, pokud zvolíš druhou možnost. Jakmile bude oblast čistá, vyrabujte ji a pak použijte Reparo na mostě a pokračujte do stanu.

Prozkoumejte Hortail Hall

Zbavte se stojícího Pytláka a pak se vydejte otvorem naproti němu označeným jako Restricted Area. Pokračujte dolů, zbavte se nepřátel a vyrabujte oblast, pak pokračujte po žebříku na konci této části.

Dostaňte se k zajatému drakovi

Po skončení cutscény pokračujte po schodech dolů.

Seberte dračí vejce

Vstupte do místnosti a pomocí Alohomory seberte z klece vejce. Pokud potřebujete řešení, podívejte se na snímek obrazovky níže. Poté oblast vyrabujte.

Poražte pytláky

Pokračujte po schodech dolů a poté v aréně porazte pytláky a skřety.

Osvoboďte draka

Přistupte k drakovi a použijte Accio na hák. Splněním tohoto úkolu se také odemkne :bronz: Ochránce draků


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře