Hogwarts Legacy – It’s All Gobbledegook

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

It’s All Gobbledegook je třicátým osmým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu It’s All Gobbledegook.

Požadavek: mít splněný úkol In the Shadow of the Mine a přečtený Lodgokův dopis ze Soví pošty, 21. úroveň.
Odměna: 260 XP
Informace o úkolu: Záhada se prohlubuje. Dnes jsem s sebou vzal Amita, aby se setkal s Lodgokem v gobliním dole na jihovýchodě. Lodgok mi vyprávěl o Bragborovi, Ranrokově předkovi, kterého skupina čarodějnic a čarodějů pověřila stavbou opevněných skladišť z gobliního kovu. Ranrok po těchto úložištích a moci, kterou obsahují, pátrá – chce ji získat pro celý gobliní rod. V dole jsme s Amitem zjistili, že loajalisté staví obrovské vrtáky, pravděpodobně kvůli hledání úložišť. Podle Lodgoka už Ranrok jedno z nich objevil a moc uvnitř ho změnila. Obává se, že pokud Ranrok najde největší úložiště, mohlo by to pro nás všechny znamenat velkou válku.

Možná jsme našli způsob, jak předběhnout Ranroka, a Lodgok se může ukázat být přesně tou osobou, kterou potřebujeme.

Promluv si s Amitem

Warpni do Astronomického křídla > Astronomické věže na Bradavickém hradě a vydej se na střechu, kde je značka úkolu, aby sis promluvil s Amitem.

Setkání s Lodgokem poblíž vchodu do dolu

Vydejte se ke značce úkolu a promluvte si s Lodgokem.

Vstup do skřetího dolu

Pokračuj k další značce úkolu. Jak se však právě zmínil Lodgok, nemůžeme být viděni okem nad dveřmi. Ujistěte se tedy, že je oko zavřené, a pak na něj sesílejte Rozčarování. Poté otevřete dveře a vstupte do dolu.

Hledání důkazů o Ranrokově plánu

Pokračuj tunelem a zapal stroj kouzlem založeným na ohni, pak vstup do výtahu a ovládej ho. Slez z plošiny a na hák na madle vlevo sesílej Accio, abys upevnil potrubí a aktivoval dopravní pás, čímž uvolníš několik galeonových pytlů, a pak pokračuj hlavní cestou. Nahoďte Accio na plošinu, abyste ji dostali blíže k sobě, a pak znovu na druhou kliku, abyste se dostali na druhou stranu. Poražte nepřátele a pak působte na Disilusionment, abyste se stali neviditelnými a prošli dveřmi. V další místnosti prohledejte pravou stranu, kde je pec na Incendio, pak se vraťte do předchozí místnosti a nahoďte Accio na kliku nad dveřmi a vlevo od nich, abyste opravili potrubí. Vyjděte nahoru do kanalizace a skrčte se pod ní, pak použijte Depulso na mříž a odhalte cestu vpřed k truhle. Nyní pokračujte po hlavní cestě. V další místnosti zůstaňte v přízemí a nahoďte Revelio. Interagujte se vší kořistí, a zejména s modrým předmětem na stole, a pak proveďte totéž v místnostech nahoře. Poražte nepřátele nahoře a pak pokračujte zpět dolů, přičemž opět kořistěte. Poražte nepřátele a poté vyrabujte oblast. Až budete s pleněním hotovi, vyjděte nahoru a použijte Depulso na mříž, pak se přikrčte na druhou stranu pro dvě truhly. Vraťte se do oblasti, odkud jste přišli. Ve stejné místnosti je pec na Incendio a vedle ní klika na Accio. Jakmile je potrubí opraveno, pokračujte jeskynními tunely, přičemž vlevo za nějakou Ďáblovou nástrahou je místnost s listy Dittany. V další oblasti porazte nepřátele a pak se zneviditelněte pomocí Disillusionmentu, abyste se dostali za oko nad dveřmi. Jakmile vstoupíte do další místnosti, vyrabujte místnost a modrý předmět u značky úkolu.

Vyjděte z dolu

Podívejte se za sebe, zda tam není pec na Incendio. Zapalte ji a pak se vraťte cestou, odkud jste přišli. Podívejte se na pravou stranu dveří s okem, zda tam není klika na Accio. Nastupte do výtahu a pak běžte jedinou cestou, až se dostanete k další jeskyni. Jakmile dorazíte do jeskyně, zkontrolujte levou stranu, zda tam nejsou schody vedoucí nahoru k zamčeným dveřím. Pokud máte Alohomoru 2. úrovně (odemkne se vám za nalezení 18 sošek Demiguise a vrácení jejich měsíců správci Gladwinovi), můžete dveře odemknout a získat docela slušnou kořist, jinak tyto dveře prozatím přeskočte a pokračujte jeskyní, která vás dovede zpět na začátek oblasti. Nyní se vraťte zpět na hlavní cestu, abyste se vrátili do Bradavického údolí.

Promluvte si s Amitem

Před dolem si promluvte s Amitem.

Promluvte si s Lodgokem

A nakonec s Lodgokem pro hlavní scénu úkolu.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře