Hogwarts Legacy – Professor Howin’s Assignment

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Professor Howin’s Assignment je vedlejší úkol ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli vedlejší mise Professor Howin’s Assignment a všemi lokacemi.

Umístění: The Library Annex -> Greenhouses
Zadavatel úkolu: profesorka Howin
Úroveň úkolu: Level 16
Požadavek: Mít splněný úkol Charles Rookwood’s Trial
Odměna: kouzlo Bombarda
Informace o misi: Podle pokynů profesorky Howin jsem zachránil Diricawla a obří fialovou ropuchu. Poté, co jsem se zúčastnil profesorčiny hodiny, mě poučila o tom, jak odlít vybuchující kouzlo Bombarda.

Lokace úkolu

Abychom se mohli naučit Bombardu, jedno z nejsilnějších kouzel poškození ve hře, musíme nejprve splnit úkol pro profesorku Howin.

Získejte obří fialovou ropuchu pomocí pytle Nab-Sack

Vydejte se do místa v oblasti North Ford Bog na snímku mapy níže a najděte hnízdo ropuchy obrovské. Použijte pytel Nab-Sack a jednu z nich zachraňte.

Získejte Diricawl pomocí pytle Nab-Sack

Vydejte se do místa v oblasti Bradavické údolí na obrázku mapy níže a najděte hnízdo Diricawlů. Použij pytel Nab-Sack k záchraně jednoho z nich.

Navštivte třídu šelem během dne

Nyní se warpni do Hogwarts Castle > Bell Tower Wing > Beasts Classroom a podívej se na cutscénu.

Vrať se k profesorce Howin

Nyní si promluv s profesorkou a nauč se Bombardu, Výbušné kouzlo. Jako obvykle zpevni hůlku levým stiskem a veď ji po dráze symbolu, aby ses kouzlo naučil. Levou hůlku nepouštějte a nezapomeňte stisknout příslušné tlačítko, abyste získali rychlost a ztratili červenou jiskru.

 

 

 


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře