Hogwarts Legacy – Professor Garlick’s Assignment 2

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Professor Garlick’s Assignment 2 je vedlejší úkol ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli vedlejší mise Professor Garlick’s Assignment 2 a všemi lokacemi.

Umístění: The Library Annex -> Greenhouses
Zadavatel úkolu: Professor Garlick
Úroveň úkolu: Level 16
Požadavek: Mít splněný úkol Professor Garlick’s Assignment 1
Odměna: Flipendo, 180XP
Informace o misi: Profesorka Garlick chce, abych v terénu testoval čínské žvýkací zelí, mandragoru a jedovatou tentakulu najednou. Také chce, abych vypěstoval a sklidil rostlinu Fluxweed. Kdybych potřeboval nějaká semena nebo rostliny, mohl bych navštívit Kouzelný nefrit nebo Dogweed a Deathcap. Můj terénní průvodce mě při plnění tohoto úkolu nepovede, ale moje mapa by se přesto mohla hodit.

Lokace úkolu

Pěstování a sklizeň fluxweed

Za tímto účelem jdi do Hogsmeade a vstup do Tomes and Scrolls na jižní straně Hogsmeade. Za 1000 galeonů si kup Hrnčířský stůl s velkým hrncem kouzla. Nyní se dostaň do Kouzelného nebíčka na západní straně Hogsmeade. Kup si semínko fluxweedu. Nyní jdi do Místnosti požadavků, postav Hrnčířský stůl někam do místnosti a vypěstuj Fluxweed, vypěstování Fluxweedu trvá v reálném čase 15 minut.

Získejte všechny tři bojové rostliny a použijte je současně.

K tomu musíte současně použít Jedovatou tenaculu, MandraGo a Čínské žvýkací zelí. K jejich použití nemusíte být v boji. Gto Dogweed a Deathcap na severní straně Hogsmeade. Všechny tři rostliny si můžete koupit přímo za celkem 1400 galeonů. Nebo si můžeš koupit semínka pro každou rostlinu, což stojí celkem 2450 galeonů. Je to dražší, ale ty stejně potřebuješ pro :stříbro: Vložte kořeny. Jakmile budete mít všechny tři rostliny, stačí stisknout a podržet :l1: / :lb: a vyberte rostlinu, pak ji pusťte, abyste ji vybavili. Stiskněte a podržte :l1: / :lb:, abyste ji odhodili. Tento postup zopakujte i pro zbylé dvě rostliny.

Návrat k profesorce Garlick

Vraťte se k profesorce Garlick. Nyní tě naučí Flipendo.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře