Hogwarts Legacy – Professor Sharp’s Assignment 1

Rubriky: | komentáře
Metal Gear Solid

Professor Sharp’s Assignment 1 je vedlejší úkol ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli vedlejší mise Professor Sharp’s Assignment 1 a všemi lokacemi.

Zadavatel úkolu: profesor Sharp
Úroveň úkolu: Level 16
Požadavek: Mít splněný úkol Jackdaw’s Rest
Odměna: kouzlo Depulso, 150 XP
Informace o misi: Podle pokynů profesora Sharpa jsem úspěšně otestoval Maximu, Edurus a lektvar soustředění. Profesor Sharp mě na oplátku poučil, jak mám sesílat Depulso, Vyháněcí kouzlo, které protivníky vytlačuje obrovskou silou.

Lokace úkolu

Posbírali jsme tři chybějící stránky a vrátili se do Bradavic skrz Žaláře. Profesor Sharp nás teď chce učit Depulso, ale abychom to mohli udělat, musíme pro něj nejprve splnit úkol.

Získání a použití lektvaru soustředění

Přepni se do západní Hogsmeade a vstup do lektvarů J. Pippina. Promluv s ním a kup si lektvar Soustředění, Edurus a Maxima. Ty stojí 500, 300 a 300 galeonů. Když už budeš v tom, prodej všechno nepoužívané vybavení, aby sis udělal místo na další. Nyní stiskněte a podržte :l1: / :lb: a použijte lektvar Soustředění.

Získejte lektvar Maxima a Edurus a použijte je současně.

Totéž zopakujte pro lektvary Maxima a Edurus.

Navštěvujte hodiny lektvarů během dne

Nyní se warpem přesuň do učebny lektvarů v přístavbě knihovny na Bradavickém hradě a pokračuj k další značce úkolu. Pokud potřebuješ posunout čas, stiskni :touchpad: / :menu: otevřete mapu a :r3: / :rs: pro posun do denní doby. Podívejte se na cutscénu.

Vraťte se k profesoru Sharpovi

Promluvte si s profesorem Sharpem a začněte se učit Depulso, vyháněcí kouzlo.

Jako obvykle zpevněte hůlku levým stiskem a veďte ji po dráze symbolu, abyste se kouzlo naučili. Levou hůlku nepouštějte a nezapomeňte stisknout příslušné tlačítko, abyste získali rychlost a ztratili červenou jiskru. Pokud si chceš procvičit Depulso, v učebně je k dispozici létající kniha.

 


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře