Hogwarts Legacy – Summoner’s Court: Match 1

Rubriky: | komentáře
Metal Gear Solid

Summoner’s Court: Match 1 je vedlejší úkol ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli vedlejší mise Summoner’s Court: Match 1 a všemi lokacemi.

Umístění: The Belltower Wing -> Flying Class Lawn
Zadavatel úkolu: Leander Prewett
Úroveň úkolu: Level 5
Požadavek: Dokončení hlavního úkolu: Potions Class
Odměna: 180XP
Informace o misi: V Bradavicích je oblíbený Vyvolávací dvůr. Studenti se často shromažďují u tabule a hledají nové soupeře, které by mohli vyzvat. Jak si lze představit, mezi jednotlivými rody panuje tvrdá konkurence. Poté, co jsem porazil Natty Onaiovou a Leandera Prewetta, jsem prokázal, že jsem schopný soupeř. Těším se, až najdu nové soupeře.

Lokace úkolu

Promluvte si s Leandrem, abyste mohli tento vedlejší úkol splnit, musíte proti němu vyhrát kolo hry Summoner’s Court. Pro získání míče musíš obsadit Accio. Nejvíce bodů získáte, pokud míč dostanete do modrého pole. Máte tři míče, takže můžete získat celkem 150 bodů. Dbejte na to, aby každý míč doletěl přímo do modrého pole, aniž by narazil do překážek nebo do míče soupeře. Chcete-li dostat míček do modrého pole, nahoďte Accio a držte tlačítka, a když se míček přiblíží k zelenému poli, pusťte tlačítka. Pokud je míč soupeře blízko okraje, můžete se ho pokusit zasáhnout tak, aby spadl. Soupeř tak přijde o body.

 


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře