Hogwarts Legacy – Wand Mastery

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Wand Mastery je pětačtyřicátý hlavní úkol ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Wand Mastery.

Požadavek: dokončení úkolu San Bakar’s Trial, 24. úroveň.
Odměna: 300 zkušeností
Informace o úkolu: Pan Ollivander dokázal použít artefakty, které jsem sebral nad Penziony, k výrobě hůlky Strážců. Když jsem však vyšel z obchodu s hůlkou, přepadl mě Rookwood a požadoval, abych mu ji vydal. Když jsem odmítl, jeho parta mě odvedla na odlehlé místo, kde se mi ji pokusili vzít násilím. Věděl jsem, že osud kouzelnického světa je v mých rukou, a tak jsem navzdory všemu Rookwooda a všechny, které s sebou přivedl, porazil. Teď musím hůlku přinést profesoru Figovi a strážcům v Mapové komnatě.

Výchozí místo: Wand Mastery

Prošli jsme všemi zkouškami Strážců a nyní se musíme vydat do posledního úložiště prastaré magie, ale k tomu potřebujeme u Ollivandera vyrobit speciální hůlku

Poraď se s Geboldem Ollivanderem

Warpni do Hogsmeade > Jižní Hogsmeade a začni úkol před Ollivanderovým obchodem s hůlkami. Poté si s ním promluv a sleduj cutscénu.

Braňte se před Rookwoodovou partií

Poraz všechny nepřátele. Po zabití všech nepřátel se do boje zapojí Viktor Rookwood. Až se tak stane, rozbijte výzvu, abyste se postavili proti jeho Avada Kedavra.

Poražte Victora Rookwooda

Abyste Rookwooda porazili, musíte použít Stupefy. Stupefy se automaticky vyvolá, když stisknete :trojúhelník: / :y: pro Protego v posledním možném okamžiku. Je to jediný způsob, jak prolomit jeho obranný štít. Až bude jeho štít pryč, sesílejte na něj všechna možná kouzla poškození. Co se týče ostatních nepřátel, můžete je jednoduše ignorovat. Jakmile se Rookwoodův health bar vyčerpá, budete muset ještě jednou kontrovat jeho Avada Kedavra, abyste ho zabili nadobro.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře