Hogwarts Legacy – Secrets of the Restricted Section

Rubriky: | komentáře
Skyrim Deskovka

Secrets of the Restricted Section je desátým hlavním úkolem ve hře Hogwarts Legacy. Tento návod vás provede všemi cíli hlavního úkolu Secrets of the Restricted Section.

Požadavek: splnění úkolu Professor Hecat’s Assignment 1 (Incendio), 3. úroveň.
Odměna: 260 XP, rozčarování
Informace o úkolu: Profesor Fig byl odvolán ředitelem, a tak jsem přesvědčil Sebastiana, aby mi pomohl proniknout do zakázaného oddělení knihovny. Měl jsem štěstí, že jsem ho také požádal o pomoc, protože mě naučil kouzlo Rozčarování, které mi pomohlo proplížit se kolem prefektů a knihovníka. Jakmile jsem se ocitl v oddělení s omezeným přístupem, objevil jsem starobylý magický portál, který mě zavedl do skryté předsíně. V předsíni na mě zaútočili zamyšlení paladinové, ale podařilo se mi je všechny zničit! Pak jsem našel něco, co vypadá jako starobylý svazek. Profesor Fig určitě bude vědět, co to je. Zato Sebastiana chytil knihovník poté, co nás prozradil Peeves – ale mě neudal. Myslím, že Sebastian bude dobrý a věrný přítel.

Výchozí místo: Secrets of the Restricted Section

Nyní jsme se naučili Incendio a musíme se ohlásit profesoru Figovi. Takto můžeme vstoupit do Vyhrazené sekce knihovny a pokračovat ve vyšetřování.

Návrat do učebny profesora Figa

Otevři mapu a warpem se přesuň do učebny profesora Figa v sekci Astronomické křídlo. Jakmile tam dorazíme, stiskněte :square: a počkejte na profesora Figa a promluvte si s ním. U značky úkolu je profesor Fig připraven jít do Vyhrazené sekce knihovny, ale k naší velké nelibosti do místnosti vtrhne ředitel Black a ptá se po Figovi.

Promluvte si se Sebastianem

Stiskněte :up:, abyste aktivovali Očarovaný kompas. Ten odhalí zlatou bludnou stopu, po které se můžeš vydat k cíli. Jakmile tam dorazíte, stiskněte :square: a promluvte si se Sebastianem. U značky úkolu nám Sebastian pomůže později v noci nepozorovaně proniknout do zakázané sekce.

Setkání se Sebastianem v noci v Ústřední hale

Vydejte se dolů a znovu se setkejte se Sebastianem. Po krátkém rozhovoru se budete moci naučit Disillusionment, kouzlo Neviditelnost. Jako obvykle zpevni hůlku levým stiskem a veď ji po dráze symbolu, aby ses kouzlo naučil. Levou hůlku nepouštěj a nezapomeň stisknout příslušné tlačítko, abys získal rychlost a ztratil červenou jiskru.

Propliž se do knihovny

Nejprve si do sady kouzel vybavte Rozčarování. Tedy :vpravo: pak najeďte na Disillusionment a podržte :r2:, abyste jej přiřadili do libovolného slotu. Disillusionment vás zahalí závojem neviditelnosti, což vám umožní snadněji se proplížit kolem nepřátel. Stále však můžete být spatřeni, protože nepřátelé mohou vidět vaši siluetu. Sesílejte tedy kouzlo a vydejte se dolů, ale než budete pokračovat, počkejte, až prefekt odejde.

Poté se schovejte za fontánou a počkejte, až se prefekti vzdálí jeden od druhého, a teprve pak vstupte do knihovny.

Promluvte si se Sebastianem

Až budete uvnitř Knihovny, zamiřte za knihovnu a pokračujte dál.

Vezměte si klíč od knihovnického stolu.

Nyní počkejte, až Sebastian vyvrátí hromadu knih. Tím odvedeš knihovníkovu pozornost a budeš moci nepozorovaně přejít ke stolu a vzít ze zásuvky klíč.

Vstupte do zakázané sekce

Nyní přejděte k další značce a dbejte na to, abyste se drželi mimo knihovníkův zorný úhel.

Najít knihu

Odemkněte bránu do zakázané sekce a otevřete truhlu u schodů. Pak pokračujte dolů. Jakmile se dostanete dolů, zobrazí se vám návod, jak odlákat pozornost okolních nepřátel pomocí základního obsazení.

Zkontrolujte na minimapě, zda se v okolí nepohybuje červený cíl, a na rozbité brnění na druhé straně místnosti nahoďte Basic Cast.

Až duch půjde prozkoumat hluk, můžete pokračovat do další místnosti, kde se bude potulovat další duch. Použijte stejnou taktiku jako předtím, a až začnete scházet po schodech, budete mít jasno. Jakmile sejdete dolů, prohledejte pravou stranu a najděte truhlu. Pokračujte chodbami a nakonec se dostanete k truhle s okem, které můžete zvýraznit pomocí Revelia. Abyste mohli otevřít tento druh truhel, musíte použít Rozčarování, abyste nebyli spatřeni. Za tyto truhly získáte spoustu galeonů.

Pokračujte chodbami, dokud nedojdete k další žluté značce. Uvnitř skladiště se zjeví Peeves, který se chce nechat chytit, ale Sebastian se dobrovolně přihlásí, aby tomu zabránil.

Použij Reparo na brnění (v případě potřeby ho znovu zasuň), pak vstup do místnosti a otevři truhlu.

Hledání tajemství ukrytého v sekci s omezeným přístupem

Pokračujte dál, dokud nebudete moci prozkoumat bazén starobylé magie, podobný těm, se kterými jste se setkali v úplně prvním hlavním úkolu. Stiskněte tlačítko :square / :x1: a prozkoumejte je.

Vstupte do Athénaea

Pokračujte portálem, sejděte dolů a otevřete truhlu vlevo. Poté vstupte do Athenaea.

Odhalte tajemství předsíně

Pokračujte dál, dokud nedojdete k propasti. Abyste se dostali na druhou stranu, nahoďte Základní obsazení na runu nad dveřmi na druhé straně.

V další místnosti zlikvidujte paladiny jakýmkoli způsobem.

Nezapomeňte používat prostředí k udělení dodatečného poškození a Starodávnou magii ( :l1: + :r1: / :rb: + :lb: ), pokud je k dispozici. Prastará magie se hromadí úspěšným útokem nebo obdržením poškození. Úspěšné kombinace zásahů 10+ začnou generovat síly Prastaré magie. Jejich sbíráním se výrazně naplní váš měřič prastaré magie a obnoví se malé množství zdraví.

Pokračujte do další místnosti a zlikvidujte další skupinu paladinů. Až je oba zlikvidujete, nahoďte na runu nad otvorem Základní obsazení a pokračujte vpřed.

V další místnosti nahoďte Basic Cast na runu nad otvorem, aby se na pravé straně místnosti objevila plošina. Odtud pokračujte podél spawnujících se plošin, dokud nedojdete k nucené zastávce. Poté ještě jednou nahoďte Basic Cast na runu, čímž odhalíte novou sadu plošin, která vám umožní dostat se k velké truhle v postranní místnosti.

Nyní se vraťte na hlavní plošinu a ještě jednou na runu nahoďte Basic Cast, aby se plošina pohnula směrem k vám. Poté se postavte na poslední dostupnou sadu dlaždic a naposledy na runu nahoďte Basic Cast, aby se plošina přesunula na původní místo a vy jste mohli pokračovat vpřed.

Jakmile se dostanete přes otvor, prohlédněte si obě strany a najděte dvě truhly. V další místnosti zlikvidujte všechny strážce Sentry a Paladina. Až se otevřou dveře, přistupte k truhle a knize, čímž spustíte cutscénu.


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře