Více než 20 minut nového gameplaye z Hogwarts Legacy

Společnost Avalanche Software dnes uspořádala livestream, na kterém předvedla spoustu nových her ze hry Hogwarts Legacy. V něm se můžeme podívat na souboje v plné parádě, stejně jako na interakce s NPC a mnoho dalšího! Podívejte se na záběry z hraní, které trvají celkem 28 minut.

Během streamu jsme se také poprvé podívali na tvůrce postavy ve hře, který by měl potěšit fanoušky Harryho Pottera, vzhledem k tomu, jak je robustní.

Zde je přehled hry (prostřednictvím služby Steam):

Hogwarts Legacy je akční RPG s otevřeným světem, které se odehrává ve světě poprvé představeném v knihách o Harrym Potterovi. Vydejte se na cestu známými i novými lokacemi, prozkoumávejte a objevujte kouzelná zvířata, upravujte si postavu a vyrábějte lektvary, ovládejte kouzla, vylepšujte talenty a staňte se kouzelníkem, jakým chcete být.

Zažijte Bradavice v roce 1800. Vaše postava je student, který drží klíč k prastarému tajemství, jež hrozí rozvrátit kouzelnický svět. Získejte spojence, bojujte s temnými čaroději a nakonec rozhodněte o osudu kouzelnického světa. Tvůj odkaz je takový, jaký si ho vytvoříš. Prožij Nepsané.

Hra Hogwarts Legacy vychází 10. února 2023 na konzolích Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC. Datum vydání Hogwarts Legacy na Nintendo Switch bude oznámeno později.

Hru si můžete objednat v obchodě JRC nebo Xzone.

Kategorie: Gameplay.
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře