Hogwarts Legacy vyšlo na Nintendo Switch

Společnost Warner Bros Games oznámila, že hra Hogwarts Legacy je oficiálně dostupná na všech platformách. Jedná se konkrétně o PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC a nově také Nintendo Switch. Několikrát oceňovaná a nejprodávanější novinka roku 2023 je tak dostupná všem hráčům.

Ve hře Hogwarts Legacy se vydáte na epickou cestu v roli studenta pátého ročníku Bradavic. Obdařen vzácnou schopností využívat prastarou, mocnou magii. Pod vedením jedinečných profesorů, spousty přátel a dalších postav odhalí fanoušci poutavý příběh plný napínavých výzev a záhad. Hra Hogwarts Legacy, kterou vyvinula společnost Avalanche Software a vydala společnost Warner Bros. Games pod značkou Portkey Games, představuje originální příběh, který hráče postaví do centra vlastního dobrodružství v kouzelnickém světě.

Neváhejte se vrhnout do nového dobrodružství. U nás na webu pro vás máme připravený kompletní průvodce hrou nebo tipy a triky. Díky tomu vyždímete ze hry co nejvíc.

Hogwarts Legacy můžete objednávat v obchodech Xzone, JRC nebo G2A.com. A to vše na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC nebo Nintendo Switch.

Kategorie: Hogwarts Legacy.
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře